شما اینجا هستید
آخرین اخبار » کابوس جدید صهیونیست ها

از ماه گذشته و با عملیات روانی صهیونیست ها، در بازار شایعات خبری منتشر شد که حتی باعث نگرانی عامه مردم شد. خبرهایی ضد و نقیض از وخامت حال جسمانی سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان و از طرف دیگر عملیات جست و جوی صهیونیست ها برای پیدا نمودن تونل های زیر زمینی حزب الله و پیدا شدن چند تونل که البته از تونل های قدیمی بود نگرانی مردم علاقه مند به جبهه مقاومت را بیشتر کرده بود. پس از انتشار پیامی صوتی از سید حسن نصرالله که خبر از حال خوش وی می داد خط بطلانی بر شایعاتی که در موردش بود کشیده شد. حدود دو هفته طول کشید تا مراسم سخنرانی ایشان برگزار شود.

اما با انتشار خبر برگزاری سخنرانی علاقه مندان به حزب الله در شبکه های اجتماعی و در رسانه ها شوق و شور خاصی به این سخنرانی خاص دادند. یک سخنرانی بعد از شایعات تلخ! نکات مهمی در این سخنرانی مطرح شد که دوباره صهیونیست ها را به ترس های متعددی مبتلا نمود. این ترس تا جایی پیش رفت که حتی صهیونیست ها پروژه جدیدی برای افزایش ارتفاع دیوارهای هایل در سرزمین های اشغالی از ترس موتور سیکلت های پرشی حزب الله(!) را پس از سخنرانی شروع نمودند.

سخنرانی دبیر کل حزب الله لبنان نظر دشمنان مقاومت را نکته مهمتری نسبت به بحث تونل ها جلب کرد. آن موضوع موشک های نقطه زن حزب الله بود. موشک هایی که امروز، در صورت هرگونه تجاوز صهیونیست ها، نقطه نقطه ار خاک اهداف از پیش تعیین شده را در تمام مساحت سرزمین های اشغالی را مورد هدف قرار داده و از بین می برد. پس می توان نتیجه گرفت تجاوز آینده رژیم صهیونیستی به مرزهای لبنان دامنه وسیعی از حملات موشکی به تمام نقاط استقرار سرزمین های اشغالی را در پی خواهد داشت. در این صورت حتی زیر ساخت های اصلی و زیر بنای شهرک ها نابود خواهد شد.

استقبال صهیونیست ها از موشک های حزب الله که نصر الله به آن اشاره کرد به نوعی اشاره به برابر شدن توان مقابله نظامی حزب الله و حتی سنگین شدن کفه ترازوی قدرت به سمت جبهه مقاومت است. چرا که ماهیت پوشالی رژیم صهیونیستی به راحتی با چند هزار موشک از بین خواهد رفت.

از اینجا بعد، فشارهایی که بر بنیامین نتانیاهو که ناشی از فساد گسترده و ناتوانی وی در اداره سرزمین های اشغالی بود، دوچندان خواهد شد. چرا که با حضور نیروهای مقاومت در الجلیل و پیروزی این نیروها در سوریه با بیرون راندن داعش، هم در مرز سوریه، هم در مرز لبنان و هم در مرز فلسطین با سرزمین های اشغالی نیروهای مقاومت حضور داشته و طبیعتا تهدیدات علیه امنیت رژیم صهیونیستی بیشتر و بیشتر خواهد شد. لذا نتانیاهو در بین دوراهی نخست وزیر شدن و نشدن باید انتخاب خود را انجام دهد. انتخابی که ممکن است با دست از پا خطا کردنی، فروپاشی اسراییل را جلو بیندازد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری