شما اینجا هستید
آخرین اخبار » حزب‌الله: مسیر پیروزی‌های راهبردی ایران را ادامه می‌دهیم

«نبیل قاووق» عضو شورای مرکزی حزب الله در مراسمی که به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب در شهر «الخیام» واقع در جنوب لبنان برگزار شد، بر ادامه راه انقلاب تأکید کرد.

بر اساس گزارش وبگاه «النشره»، قاووق تصریح کرد: عقب‌نشینی ذلت‌بار آمریکا از افغانستان و سوریه، موضع اسرائیل و سعودی را تضعیف و موضع مقاومت و قدرت ایران در منطقه را تقویت خواهد کرد. ما مسیر پیروزی‌های راهبردی ایران و محور مقاومت را ادامه خواهیم داد و مثلث دشمنی با مقاومت یعنی «آمریکا، اسرائیل و سعودی» شکست، ضعف و ناامیدی بیشتری را تجربه خواهد کرد.

عضو شورای مرکزی حزب‌الله ادامه داد، در فوریه ۱۹۷۹ (بهمن ۱۳۵۷) انقلاب ایران خارج از تمام محاسبات و معادلات رخ داد و تا کنون نیز اینگونه است. این انقلاب ایران است که همچنان معادلات می‌سازد و آینده منطقه را ترسیم می‌کند نه آمریکا و دشمن اسرائیلی. ایران، فلسطین را یاری کرد و سفارت رژیم صهیونیستی در تهران را به سفارت فلسطین تبدیل کرد  و توازن را به نزاع عربی-اسرائیلی بازگرداند.

شیخ قاووق تأکید کرد آمال و آرزوهای بزرگ رژیم صهیونیستی با پیروزی انقلاب ایران بر باد رفت؛ ایرانی که علنا از مقاومت فلسطین با سلاح حمایت می‌‌کند؛ آیا کشوری (به جز ایران) در جهان هست که علنا به مقاومت فلسطین سلاح بدهد؟ اما ایران این کار را می کند و بهای آن را می‌دهد، محاصره می‌شود و به خاطر موضع راهبردی در حمایت از فلسطین تحریم می‌شود.

منبع: فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری