شما اینجا هستید
آخرین اخبار » واکنش تهیه کننده رد خون به جشنواره فجر

سید محمود رضوی، تهیه کننده سرشناس سینمای کشور در سلسله یادداشت هایی به تحلیل جوایز جشنواره فیلم فجر امسال پرداخت. وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

آقا مهدی جعفری را از مدیریت فیلمبرداری دهلیز میشناسم تجربه ای شیرین و مشترک با بهروز خان شعیبی عزیز
فیلمبردار با اخلاق ، حرفه ای و خانواده دار سینما امروز فیلمش ۲۳نفر ، جایزه ی نگاه ملی را از آن خود کرد و امیدوارم روند فیلمسازیش رو به جلو و‌ ادامه دار باشد .
خدا قوت میگویم به دوستان خوبم در سازمان اوج علی الخصوص آقا احسان حسنی ، حاج حبیب والی نژاد عزیز و حسین آقای افشار و‌دیگر عزیزان که پای کار همه ی بچه های خوب سینما ایستاده اند و عرض خسته نباشید به همکار گرامی آقای مجتبی فرآورده تهیه کننده فیلم.

ورود به موضوعات سخت و پر تنش كار هر كسي نيست ، يادم مياد يك بار چند سال قبل قصد ساختن سريال عبدالمالك ريگي را داشتم ، طرحي را آماده كرده بوديم ، به يكي از كارگردانهاي قديمي،صاحب سبك و نام آشناي سينماي ايران دادم تا پس از مطالعه جلسه اي با هم داشته باشيم وقتي به جلسه آمدند يك جمله كليدي گفتند : محمود جان،من جونمو دوست دارم ، اينها منو ميكشن !!! و طرح را روي ميز به سمت من هل دادند !!!
هنوز موفق به ديدن فيلم سينمايي شبی که ماه کامل شد نشده ام ، اما نادیده میگویم کاری که سرکار خانم آبیار و آقای محمد حسین قاسمی عزیز با همراهی و پیگیری های برادر عزیز و متخصص ما آقای حاج مرتضی اصفهانی به سرانجام رسانده اند یقینا کار مهمی بوده که همین چند سال قبل یک کارگردان مرد از پذیرفتن مشابه آن به عنوان سریال خودداری کرده بود.
به همه ی عوامل این فیلم برای جوایز و افتخاراتی که کسب کردند تبریک عرض می کنم و امیدوارم که در اکران نیز موفق باشندتبریک به ۳ نفر از همکاران عزیزم
آقای مهرشاد ملکوتی عزیز که جایزه سیمرغ بهترین صداگذاری را از آن خود کرد، البته جای هادی ساعد محکم عزیز هم در بین کاندیداهای صدابرداری خالی بود ،
آقای ایمان کرمیان ، که جایزه ی بهترین جلوه های ویژه میدانی را از آن خود کردند، ایمان عزیز و گروهش در روزهای کار جانانه و جان بر کف کار خود را انجام دا ند
آقای دکتر محمد رضا شجاعی عزیز که بابت طراحی لباس فیلم سیمرغ را دریافت نمودند البته هنوز در حیرتم از اینکه چطور هیئت محترم داوران توانستند طراحی صحنه این کار را حتی در حد کاندیداتوری نادیده بگیرند ، شاید آن هم مثل اعلام جایزه بهترین طراحی لباس در هنگام اعلام قاطی شده باشد
به همه ی شما تبریک میگویم
از دیگر دوستانم که در جشنواره زحمات آنها دیده نشد به نوبه خودم عذرخواهی میکنم و امیدوارم به زودی در یک اثر دیگر دور هم باشیم و باهم لذت بک کار جمعی دیگر را ببریم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری