شما اینجا هستید
آخرین اخبار » استقلال با خارجی‌ها به جمع مدعیان قهرمانی آمد/ دبل قطبی در باخت‌ها

دیدار تیم های فولاد خوزستان و استقلال در ورزشگاه غدیر شهر اهواز و در حضور حدود ۱۲ هزار تماشاگر برگزار شد که در نهایت این دیدار با نتیجه ۳ بر یک به سود استقلال به پایان رسید.

استقلال در اهواز با این برد شیرین صاحب ۳۷ امتیاز شد و به تیم های مدعی صدر جدول چسبید. این تیم حالا قبل از برگزاری بازی های هفته بیستم رقبایش ( به جز سپاهان که یک بازی کمتر دارد)با یک امتیاز اختلاف نسبت به صدر جدول در همان رده چهارم جدول باقی ماندند. استقلال در نیم فصل دوم به جز بازی با تراکتورسازی در همه بازی هایش به پیروزی رسیده است. فولاد نیز برای دومین هفته متوالی شکست خورد. این تیم بعد از شکست در قائمشهر مقابل نساجی برای دومین بار پی در پی شکست خورد تا همچنان ۲۵ امتیازی باقی بماند.

گل: گادوین منشا( در دقیقه ۱۵ برای استقلال)، بیت سعید(در دقیقه ۳۸ برای استقلال)، پاتوسی(در دقیقه۴۰ برای استقلال)، ایسما(در دقیقه ۹۰+۵ برای استقلال)

داور: سیدمهدی سیدعلی

کمک‌ها:محمدرضا منصوری و مهدی عالیقدر

اخطار: محمد دانشگر(استقلال)، رضا میرزایی(فولاد خوزستان)، رافائل مسی(فولاد خوزستان)،محسن کریمی(استقلال)

اخراج:

ترکیب فولاد خوزستان:احسان مرادیان، ایوب والی، میثم دورقی، فرزاد جعفری،حسن بیت سعید(بابک مرادی ۸۰)، مهدی زبیدی( رافائل مسی ۴۶)، عارف آغاسی،آکاهوشی(سینا مریدی۴۶)، میلاد بدرقه، لوسیانو پریرا و رضا میرزایی

سرمربی: افشین قطبی

ترکیب استقلال:سید حسین حسینی، محمد دانشگر، پژمان منتظری، ووریا غفوری، آرمین سهرابیان، فرشید باقری، امید نورافکن، اللهیار صیاد منش(داریوش شجاعیان ۷۰)، آیاندا پاتوسی(محسن کریمی۸۵)، فرشید اسماعیلی و گادوین منشا(ایسما ۷۵)

سرمربی: وینفرد شفر

دقایق حساس


دقیقه ۹۰+۵
حرکت بازیکنان استقلال و شجاعیان ایسما را در موقعیت گل قرار داد که ایسما با یک ضربه بی نقص گل سوم استقلال را به ثمر رساند.


دقیقه ۷۹
حکت خوب و ترکیبی بازیکنان فولاد پریرا را در موقعیت گل قرار داد اما ضربه چیپ این بازیکن را بازیکنان استقلال با ضربه سر دور کردند.


دقیقه ۷۷
حرکت خوب بازیکنان فولاد سینا مریدی را در موقعت گل قرار داد ولی ضربه زمینی این بازیکن از کنار دروازه استقلال راهی اوت شد.


دقیقه ۷۳
ارسال میرزایی روی دروازه استقلال توسط حسینی راهی کرنر شد.


دقیقه ۶۳
پاس در عمق بازیکنان فولاد قبل از رسیدن به مسی توسط حسینی با پا دفع شد.


دقیقه ۶۲
حرمت خوب بازیکنان استقلال و پاس در عرض اسماعیلی صیادمنش را در موقعیت قرار داد اما این بازیکن کم آورد و به توپ نرسید.


دقیقه ۶۱
حرکت خوب بازیکنان فولاد باعث شد تا بیت سعید صاحب موقعیت شوت زنی شود اما ضربه روپای این بازیکن با فاصله کم راهی اوت شد.


دقیقه ۵۵
ضربه روپای آیاندا پاوتسی از بالای دروازه فولاد راهی اوت شد.


دقیقه ۵۳
پاس در عمق بازیکنان فولاد در آستانه دروزاه استقلال توسط حسینی مهار شد.


دقیقه ۵۲
ارسال پاتوسی روی دروازه فولاد را احسان مرادیان در دهانه دروازه مهار کرد.


دقیقه ۴۷
حرکت خطرناک بازیکنان فولاد باز هم روش اشتباهات مدافعان استقلال بیت سعید را در موقعیت گل قرار داد اما ضربه این بازیکن راهی اوت شد. بیت سعید در این صحنه حرکت عجیبی انجام داد.


دقیقه ۴۲
حرمت اللهیار صیادمنش در موحطه جریمه فولاد را میلاد بدرقه راهی کرنر کرد.


دقیقه ۴۰
حرکت خوب بازیکنان استقلال توپ را به منشا رساند که ضربه این بازیکن به پاتوسی رسید و این بازیکن با یک ضربه بی نقص گل دوم آبی پوشان را رقم زد.


دقیقه ۳۸
حرکت خوب بازیکنان فولاد خوزستان با اشتباهات عجیب خط دفاعی استقلال بیست سعید را به راحتی در موقعیت گل قرار داد که ضربه بدون نقص وی گل تساوی فولاد را رقم زد.


دقیقه ۳۰
حرکت ترکیبی بازیکنان استقلال در پشت محوطه جریمه فولاد به پاتوسی رسید که ضربه فنی و آرام این بازیکن را مرادیان مهار کرد.


دقیقه ۲۸
ارسال کرنر خطرناک بازیکنان فولاد فرصت خوبی نصیب آغاسی کرد ولی توپ روی پای این بازیکن جور نشد تا استقلالی‌ها توپ را دفع کنند.


دقیقه ۱۷
حرکت خوب بازیکنان فولاد و اشتباه مدافعان استقلال رضا میرزایی را در موقعیت گل قرار داد که ضربه پای چپ این بازیکن با اختلاف کمی راهی اوت شد.


دقیقه ۱۵
ضدحمله خوب استقلال و حرکت خوب باقری با پاس دیدنی این بازیکن به منشا رسید و این بازیکن با ضربه روی پای چپ اولین گل خودش برای استقلال را به ثمر رساند تا آبی پوشان از حریف پیش بیفتند.


دقیقه ۱۰
ارسال کرنر بازیکنان فولاد با ضربه سر پریرا همراه شد که با دفع به موقع منشا موقعیت فولاد به جایی نرسید.


دقیقه ۶
ارسال خطرناک بازیکنان فولاد از چپ روی اشتباه مدافعان استقلال به زبیدی رسید ولی ضربه این بازیکن کم دقت بود و به بیرون رفت.


دقیقه ۴
ارسال خطرناک پاتوسی را در دهانه دروازه احسان مرادیان دفع کرد و در یک رفت و برگشت ضربه بی دقت فرشید باقری با اختلاف زیاد راهی اوت شد.

منبع: فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری