شما اینجا هستید
آخرین اخبار » شریعتمداری در دامغان: FATF نسخه‌ انقلاب اسلامی نیست/ ۴۰ هزار مستشار آمریکایی در دوران طاغوت در ایران جولان می‌دادند

حسین شریعتمداری ساعتی پیش در اجتماع بزرگ «فصل بعثت انقلاب» در مصلای بزرگ دامغان اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی ما و دلایل دشمنی بی‌پایان آمریکا و ایادی‌اش با ملت ایران این است که چرا ایران اسلامی توانسته نه‌تنها بدون رابطه با آمریکا بلکه در حال دشمنی و تخاصم با نظام سلطه به قدرت تأثیرگذار بین‌المللی و دستاوردهای فراوان علمی و دفاعی دست یابد.

وی افزود: دشمن تنها در این صورت دست از دشمنی با ما برمی‌دارد که ما دست از آرمان‌های اصلی انقلابمان برداریم و در یک‌کلام دست از اسلام ناب محمدی برداریم تا شیطان بزرگ آمریکا دست از خوی استکباری خود بکشد.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه ما همان کشوری هستیم که در دوران طاغوت ۴۰ هزار مستشار آمریکایی در آن جولان می‌دادند اضافه کرد: اما امروز ملت بزرگ ایران دشمنان خود را در شرق فرات و فاصله بیش از ۷۰۰ کیلومتری با موشک‌های نقطه زن هدف قرار می‌دهد.

شریعتمداری با اشاره به علت مخالفت خود با لوایح چهارگانه FATF عنوان کرد: لوایح استعماری مانند FATF به این معناستکه ما تمام تراکنش‌های مالی خود را در اختیار دشمن قرار دهیم!

وی با بیان اینکه امروز ما در شرایط جنگ اقتصادی با دشمن قرار داریم؛ خطاب به موافقان لوایح FATF گفت: آیا کشوری حاضر است در جنگ نظامی، اطلاعات نظامی و دفاعی خود را در اختیار دشمن قرار دهد؟ بنابراین این نسخه‌ها نسخه انقلاب اسلامینیست.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با یادآوری اینکه اکنون بعثت دوم را در اسلام پشت سر می‌گذاریم خاطرنشان کرد: دشمن بداند دیگر از تنگه غنیمتی مانند احد شکست نمی‌خوریم.

شریعتمداری خطاب به دشمنان ملت بزرگ ایران افزود: دیگر در صفین از قرآن‌های بر نیزه فریب و زخم نمی‌خوریم، دیگر عاشورا با تکرار شهادت حسین زمان تکرار نخواهد شد. دیگر مالک از کنار خیمه معاویه برنمی‌گردد و دیگر علی زمان تنها نخواهد ماند.

منبع: تسنیم

برچسب ها : ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری