شما اینجا هستید
آخرین اخبار » به بهانه روز شهید

امیر حیات مقدم – مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی احسن نیوز

روز۲۲ اسفند هر سال روز شهید نامگذاری شده است که این روز روز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان امام بزگوار است. لازم است در این روز با زبان، قلم و هر اقدام علمی دیگر از شهیدان عزیز و خانواده مکرم انها و نیز از راه و هدفشان تجلیل کرد.

خون یک شهید برای حفظ یک کشور کفایت میکند. حال جمهوری اسلامی ایران دویست و سی هزار شهید در دفاع مقدس، مدافعان حرم، امنیت، انقلاب و شهدای ترور تقدیم نموده و پشتیبانی خود دارد. بنابراین این نظام و این انقلاب و این کشور محافظین پاکی دارد که همگی جنود الهی هستند.

شهید زنده است. زنده بودن شهید بر پایه عقاید ما به تصریح آیه قران کریم و سخن حکیمانه الهی است. سخن خدای سبحان تغییر ناپذیر است . دچار افت نمی شود و به مرور زمان کژ نمی گردد و همواره ثابت است. چون از جنس نور می باشد. نور ذات اقدس الهی در شهید تجلی می یابد و اینجاست که شهید وجهه الله می شود. و اینجاست که معجزه ی الهی رخ می دهد. مشکل گشایی میکند. و به عینه شاهد این مشکل گشایی ها بوده ایم. کما اینکه مشکل جامعه شان را هم حل میکنند. مشکلاتی که کشور در ان درگیر است را همین جنودالله حل خواهند کرد. شهید حافظ دین است.

اینجاست که بایستی از خدای سبحان بخواهیم، راه و هدف ما را راه و هدف این شهیدان عزیز قرار دهد.

امیر حیات مقدم
مدیر مسئول پایگاه خبری – تحلیلی احسن نیوز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری