شما اینجا هستید
آخرین اخبار » ورود بیش از ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر زائر و مسافر به خراسان رضوی

مهدی فروزان اظهار کرد:  ۶ میلیون و ۴۵۲ هزار و ۹۳۰ نفر زائر و مسافر از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا چهارم فروردین سال جدید به خراسان رضوی وارد شده‌اند.

سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی افزود: این میزان ورود زائر و گردشگر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۲٫۱ درصد کاهش دارد.

وی ادامه داد: ۴۷۲ هزار و ۷۹۰  نفر از این تعداد، از طریق حمل و نقل جاده‌ای و عمومی به  استان  وارد شده‌اند که در مقایسه با سال قبل، ۸٫۱ درصد کاهش داشته است.

مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: ۱۸۸ هزار و ۶۵۷ نفر از این افراد نیز با قطار به استان سفر کرده‌اند که با رشد ۲٫۷ درصدی همراه بوده است.

فروزان آمار زائران و مسافرانی که از طریق فرودگاه‌ها به استان وارد شده‌اند را  نیز ۹۸ هزار و ۶۳۵ نفر اعلام و اظهار کرد: این آمار در مقایسه با سال گذشته ۱۶٫۷ درصد کاهش داشته است.

وی گفت: زائران و مسافرانی که با وسائل نقلیه شخصی خود از روز ۲۵ اسفند ماه گذشته تا چهارم فروردین سال جدید به استان وارد شده‌اند هم ۵ میلیون و  ۶۹۲ هزار و ۸۴۸ نفر هستند که این میزان در مقایسه با سال گذشته، با کاهش ۱٫۴ درصدی مواجه بوده است.

سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی در خصوص آمار ورود زائران و مسافران در این مدت به مشهد هم گفت: از تاریخ ۲۵ اسفند ماه گذشته تا چهارم  فروردین سال جاری سه میلیون و  ۹۱۹  هزار و ۳۱۷  نفر به این کلانشهر  وارد شده‌اند که در مقایسه با سال گذشته، یک درصد افزایش دارد.

فروزان بیان کرد: ۳۴۷ هزار و ۵۹۶ نفر از این تعداد، از طریق حمل و نقل جاده‌ای و عمومی به مشهد وارد شده‌اند که در مقایسه با سال قبل، ۶٫۱ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: ۱۸۸ هزار و  ۶۵۷  نفر از این افراد نیز با قطار به مشهد سفر کرده‌اند که با رشد ۲٫۷ درصدی همراه بوده است.

وی آمار زائران و مسافرانی که از طریق فرودگاه‌ها به مشهد وارد شده اند را  نیز ۹۸  هزار و ۴۵۶ نفر اعلام کرد و افزود: این آمار در مقایسه با سال گذشته ۱۶٫۶ درصد کاهش دارد.

سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی گفت: زائران و مسافرانی که با وسائل نقلیه شخصی خود در روزهای ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا چهارم فروردین سال جدید به مشهد وارد شده‌اند هم ۳ میلیون و ۲۸۴ هزار و ۶۰۸ نفر هستند که این میزان در مقایسه با سال گذشته، با رشد ۱٫۳ درصدی مواجه بوده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -