شما اینجا هستید
آخرین اخبار » بیانیه آیت‌الله عیسی قاسم در واکنش به شرکت صهیونیست‌ها در کنفرانس منامه

پس از انتشار اخباری مبنی بر مشارکت صهیونیست‌ها در کنفرانس منامه در هفته آینده، آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی شیعیان بحرین امروز (سه‌شنبه) بیانیه‌ای صادر کرد.

بر اساس گزارش شبکه «اللولوه»، در بیانیه مذکور آمده، استقبال از مشارکت صهیونیست‌ها در کنفرانس بین‌المللی اقتصادی که قرار است در بحرین برگزار شود، گامی در مسیر «تحقیر و تسلیم» است.

آیت‌الله عیسی قاسم در ادامه تأکید کرد، «عادی‌سازی روابط و گام‌های سریع در راستای راضی کردن دشمن اسرائیلی»، کنار زدن خواست امت ، ملت و وطن و مراعات خواست دشمن صهیونیست است.

رهبری معنوی شیعیان بحرین افزود، این اقدام و دیگر اقدامات تحقیر‌آمیز برای نزدیکی با دشمن اسرائیلی، به مثابه اعلام آشکار شانه‌خانی کردن از مقدسات امت و حمایت از دشمن‌ترین دشمنان آن (رژیم صهیونیستی) است.

کنفرانس بین المللی کارآفرینی بحرین سالانه با حضور شماری از کارشناسان امور اقتصادی از کشورهای مختلف دنیا و کارآفرینان به منظور بررسی تازه ترین مسائل مربوط به توسعه و پیشرفت در  حوزه کارآفرینی برگزار می‌شود. به گفته منابع بحرینی، ۴۵ شخصیت صهیونیست و در رأس همه آنها «الی کوهن» وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی در کنفرانس منامه حضور خواهند داشت.

پایگاه خبری عرب نیوز هم اعلام کرد، حداقل ۳ اسرائیلی از جمله «آنیا الدن» معاون سازمان ابداعات رژیم صهیونیستی در کنفرانس جهانی کارآفرینی در منامه سخنرانی خواهند کرد.

هفته جاری، پارلمان بحرین دعوت کنفرانس اقتصادی بین المللی منامه از شخصیت‌های رژیم صهیونیستی برای حضور در این کنفرانس را محکوم کرد.

منبع: فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری