شما اینجا هستید
آخرین اخبار » ورود سامانه بارشی جدید به کشور از ۱۷ فروردین ماه

بنا بر اعلام اداره کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی سامانه بارشی جدیدی از اوایل روز شنبه ۱۷ فروردین از نوار غربی کشور وارد می‌شود و همچنین بارش‌های روز جمعه ۱۶ فروردین ماه محدود به شمال غرب، جنوب، جنوب غرب و شمال خلیج فارس است.

در این گزارش آمده است: با توجه به عبور متناوب امواج تراز میانی جوی، امروز در شمال‌غرب، غرب، جنوب، مرکز، جنوب‌شرق، شرق، شمال شرق و شمال خوزستان بارش پراکنده باران، گاهی با رعد و برق و در ارتفاعات البرز بارش خفیف باران پیش‌بینی می‌شود.

همچنین روز پنجشنبه به جز در جنوب شرق در سایر نقاط کشور بارش پیش‌بینی می‌شود. در مناطق سردسیر و کوهستانی، غرب، زاگرس مرکزی و البرز مرکزی بارش‌ها به شکل برف هستند.

روز جمعه نیز بارش محدود به شمال غرب، جنوب، جنوب غرب و شمال خلیج فارس است و از اوایل روز شنبه سامانه بارشی جدیدی از نوار غربی کشور وارد می‌شود.

آخرین وضعیت جوی پایتخت طی امروز و فردا نیز بنا بر این گزارش به این شرح است: وضعیت هوای تهران، امروز ابری تا کمی ابری همراه با وزش باد، با بیشینه دمای ۱۸ و کمینه دمای ۹ درجه سانتی گراد است. فردا نیز تهران کمی ابری تا نیمه ابری همراه با بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد و با حداکثر دمای ۲۰ و حداقل دمای ۹ درجه سانتی گراد پیش بینی می‌شود.

منبع: مهر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری