شما اینجا هستید
بین الملل » بایدن در نظرسنجی فاکس‌نیوز از ترامپ پیشی گرفت


در این نظرسنجی که نتایج آن عصر پنجشنبه منتشر شده، بایدن ۴۹ درصد از آرای پرسش‌شوندگان را به خود اختصاص داد این در حالی است که ترامپ فقط توانست ۳۹ درصد از آرا را به خود اختصاص دهد.

ترامپ حتی در برابر «برنی سندرز» سناتور دموکرات کنگره و یکی دیگر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهور آمریکا نیز وضعیت خوبی نداشت. سندر در این نظرسنجی ۴۶ درصد آرا را دریافت کرد این در حالی است که ترامپ فقط توانست ۴۰ درصد از آرا را کسب کند.

این نظرسنجی میان ترامپ و دیگر نامزدهای دموکرات انجام نشد اما نتایجی که از این نظرسنجی حاصل شده نشان می‌دهد که نظر مردم آمریکا درباره ترامپ در مقابل بایدن تغییری نکرده است.

فاکس نیوز در ماه ژوئن نیز نظرسنجی مشابهی انجام داده بود و در آن نظرسنجی نیز بایدن ۱۰ درصد از ترامپ جلوتر بود.

در این نظرسنجی ۵۶ درصد از پرسش‌شوندگان گفته‌اند که برای آنها بسیار مهم است که به نماینده‌ای رای دهند که فقط بتواند ترامپ را شکست دهد و این موضوع برای آنها مهمتر از تغییر رویه اقتصادی توسط نامزد مورد نظر است.

همچنین نتایج نظرسنجی مشترک شبکه «ای بی سی نیوز» و روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌پست» که ۲ هفته پیش منتشر شد، حاکی از آن است که دونالد ترامپ با اختلاف ۱۴ درصد از رقیب دموکرات خود جو بایدن عقب افتاده است.منبع: خبرگزاری فارس

برچسب ها : ,

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری