شما اینجا هستید
سیاسی » پلیس خط مقدم حفظ حق الناس است

معاون سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به حساسیت و تنوع کار انتظامی گفت: این نیرو در خط مقدم حفظ و صیانت از حق الناس قرار دارد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام عباسعلی فراتی در جمع کارکنان انتظامی استان سمنان ضمن تبریک به سرهنگ “عبدالله حسنی” به دلیل انتصاب به سمت فرماندهی انتظامی استان اظهار کرد: امنیت و آسایش شهروندان شالوده و بنیان ماموریت های پلیس است.

وی با اشاره به حساسیت و تنوع کار انتظامی گفت: این نیرو در خط مقدم حفظ و صیانت حق الناس قرار دارد و همین موضوع اهمیت ماموریت های پلیس را چند برابر می کند.

فراتی عملکرد و اقدامات مجموعه فرماندهی انتظامی استان سمنان را به خصوص در راستای فعالیت های نظارتی، مثبت و موثر ارزیابی  و از اهتمام و توجه فرماندهان و مسئولان به این مقوله قدردانی کرد.

وی گفت: دستگاه‌ها و نهادهای نظارتی در این مجموعه برای صیانت و نگهداری نیروهای متعهد و مسئولیت پذیر باید تلاش خود را مضاعف کنند.

فراتی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به کاربردهای گوناگون و متنوع فضای مجازی در زندگی امروزه گفت: متاسفانه تهدیدات بی‌شماری نیز کاربران از جمله کارکنان نیروهای مسلح را هدف گرفته است.

معاون سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور با اشاره به احتمال بروز برخی تخلفات و لزوم پیشگیری از آن در بدنه نیروهای مسلح به ویژه ناجا، گفت: همواره حریم و حرمت مردم در این نهاد باید حفظ شود چرا که کوچکترین بی‌توجهی به این موضوع اساسی، چهره خدوم نیروی انتظامی را مخدوش می کند.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری