شما اینجا هستید
ورزشی » جعفری: امیدوارم با سهمیه کامل در پارالمپیک ۲۰۲۰ حاضر شویم

امیر جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی معلولان جهان در قزاقستان و کسب مدال برنز اظهار داشت: یکی از حساس‌ترین مسابقات در سال‌های اخیر برگزار شد و همه کشورهای فعال در وزنه‌برداری معلولان آمده بودند. من هم اولین حضور جدی‌ام در دسته ۶۵ کیلوگرم را تجربه کردم و عملکردم نسبت به حریفانی که داشتم، راضی کننده بود و مشخص شد که جای پیشرفت دارم، هر چند که اگر در حرکت سوم خطا نمی‌کردم، می‌توانستم نقره هم بگیرم.

قهرمان بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ادامه داد: تعداد اردوها کم بود. ضمن اینکه ما در قزاقستان همه داشته‌های‌مان را رو نکردیم. مسئله مهم کسب سهمیه پارالمپیک بود که به هدف‌مان رسیدیم. در این مدت کوتاه از تجربه‌های حسین توکلی استفاده کردیم و او هم به لحاظ فنی و هم روحی و روانی کمک زیادی به ملی‌پوشان کرد.

جعفری درباره چگونگی برگزاری اردوهای تیم ملی گفت: از اول شهریور هر ماه یک اردوی ۱۰ تا ۱۵ روزه خواهیم داشت و در نیمه دوم فروردین ۹۸ در مسابقات دبی شرکت می‌کنیم که آخرین فرصت کسب سهمیه پارالمپیک محسوب می‌شود. امیدوارم مشکلی برای ملی‌پوشان رخ ندهد تا تیم ملی با سهمیه کامل در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو حضور داشته باشد.

برچسب ها : ,

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری