شما اینجا هستید
ورزشی » سولسشایر: رشفورد و پوگبا پنالتی‌زن‌های اصلی ما باقی می‌مانند/ سانچس فعلا بازیکن ما است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشایر در پی تساوی یک بر یک شب گذشته (دوشنبه) شاگردانش در خانه ولورهمپتون واندررز در چارچوب هفته دوم لیگ برتر انگلیس گفت: ما مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتیم و گل اول بازی که گل فوق‌العاده‌ای بود را به ثمر رساندیم. در نیمه دوم می‌دانستیم که ولورهمپتون برای جبران گل‌خورده جلو خواهید کشید. آنها کمی ریسک کردند و چندین موقعیت هم روی دروازه ما خلق کردند و با توجه به فشاری که به ما آوردند به گلی که شایسته‌اش بودند، رسیدند. در ادامه ما بازی را دوباره تحت‌کنترل خود گرفتیم اما نتوانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم.

وی افزود: به اعتقاد من منچستریونایتد بازی پخته‌ای از خود ارائه کرد. نیمه دوم کمی دچار افت شدیم اما تیم در حال پیشرفت است. ما تیمی خیلی جوانی داریم که در حال یادگیری است و بازیکنانم از این بازی هم درس‌هایی گرفتند. حالا که بازی تمام شده نباید بنشینیم و درباره‌اش بحث کنیم. آنها بعد از به ثمر رساندن گل تساوی روحیه بهتری پیدا کردند، اما به نظرم ما با قدرت بازی را به پایان بردیم.

سرمربی نروژی شیاطین سرخ در خصوص ضربه پنالتی که پوگبا در دقیقه ۶۸ بازی از دست داد، اظهار داشت: در حالت عادی ما پنالتی به دست آوردیم که می‌توانستیم دو امتیاز دیگر این بازی را کسب کنیم اما گاهی اوقات دروازه‌بان‌ها واکنش‌های خوبی از خود نشان می‌دهند. رشفورد و پوگبا پنالتی‌زن‌های اول تیم هستند و این بسته به خود آنها دارد که در جریان بازی کدام‌شان بخواهند پنالتی بزنند.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری