شما اینجا هستید
ورزشی » وولف: رقبا مقهور موتور ماشین مرسدس شدند/ فرمول یک بهترین ویترین برای کارخانه مرسدس است

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از GrandPX، کارخانه مرسدس بنز آلمان از سال ۲۰۱۴ میلادی با تغییر قوانین قدرتی فرمول یک توانسته با طراحی موتورهای جدیدی بر این ورزش تسلط یابد.

توتو وولف، رئیس تیم مرسدس بنز درباره پیشتازی در فرمول یک ۲۰۱۹ گفت: معتقدم که افزایش عملکرد هوندا در فصل جاری نشان‌دهنده این است که دیگر تولید‌کننده‌ها نیز همسان با مرسدس هستند. هوندا در همین فصل گام بزرگی رو به جلو برداشت و شایستگی موفقیت‌های بزرگی دارد. البته من از این اتفاق خوشحالم و معتقدم هوندای خوب و قدرتمند برای فرمول یک خوب است. اگر ما دارای ۴ تولید کننده خوب موتور باشیم چشم‌انداز مثبتی برای همه خواهد بود.

وی افزود: روشن است که مرسدس امسال بسیار خوب کار کرده و سرعت عالی داشتیم. در واقع رقبا مقهور موتور ماشین مرسدس شدند. هیچ تیمی ۶ قهرمانی متوالی جهان را کسب نکرده و به همین‌خاطر همه در مرسدس به خوبی می‌دانند که باید آستین‌های خود را بالا بزنیم.

رئیس مرسدس درباره باقی‌ماندن این تیم در رقابت‌های فرمول یک با توجه به تغییر قوانین فنی و مالی از سال ۲۰۲۱ میلادی اظهار داشت: ما هنوز منتظر تصمیم  سازمان فرمول یک درباره قوانین جدید هستیم تا به جمع‌بندی نهایی برسیم. برای ما هیچ چیز تغییر نکرده و مساله مهم درک کامل از تغییر قوانین و جذاب باقی ماندن فرمول یک است. فرمول یک بهترین ویترین برای کارخانه مرسدس است.

توتو وولف در خاتمه گفت: درآمد تبلیغاتی و ارزش‌های جهانی که برای مرسدس ایجاد می‌کنیم بسیار زیاد و همچنان رو به رشد هستند.

برچسب ها : , ,

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری