شما اینجا هستید
ورزشی » میاتوویچ: جای رونالدو پر نمی‌شود، چون چنین بازیکنی وجود ندارد/ دوست دارم نیمار را در رئال مادرید ببینم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پردراگ میاتوویچ ستاره سابق تیم فوتبال رئال مادرید در تحلیل وضعیت فعلی این تیم در فصل جدید لالیگا مصاحبه‌ای با برنامه لارگروی شبکه رادیویی کادناسر اسپانیا انجام داد و در آن اذعان داشت که شرایط فعلی کهکشانی‌ها چندان امیدوار کننده نیست.

میاتوویچ درباره رئالی که پس از کسب نتایج ضعیف در اردوی پیش فصلش، لالیگا را با یک برد و یک تساوی آغاز کرده است، گفت: اگر تیم در وضعیت فعلی بماند، می‌تواند رقابت کند اما ما نمی‌توانیم خیلی خوشبین باشیم و فکر کنیم که بهترین تیم لیگ هستیم و می‌توانیم جام ببریم. ما با این وضعیت شاید رقابت کنیم اما باید بدانیم که تیم‌هایی بهتر از ما در لیگ هستند.

میاتوویچ درباره تلاش رئال مادرید برای خرید نیمار از پاری‌سن‌ژرمن هم تأکید کرد: اگر نیمار به رئال بیاید مطمئنم که اتفاقات جالبی برای تیم ما رخ خواهد داد. من دوست دارم او را در رئال مادرید ببینم.

یکی دیگر از بازیکنانی که رئال مادرید قصد خریدش را داشت پل پوگبا برای تقویت خط میانی تیم بود که این اتفاق هنوز محقق نشده است. میاتوویچ با اشاره به نیاز رئال برای تقویت خط میانی‌اش ادامه داد: باید ببینیم که آیا تا روزهای باقی‌مانده به پایان بازار، بازیکنی به تیم اضافه می‌شود یا نه، اگرچه من نسبت به رخ دادن این اتفاق هم خیلی خوشبین نیستم. در مرکز میدان، رئال کمی فلج است و گزینه‌های زیادی ندارد. اگر یک هافبک سطح بالا به تیم اضافه شود، اتفاق خوبی است.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری