شما اینجا هستید
ورزشی » نویل: منچستریونایتد برای رقابت با لیورپول و من‌سیتی به ۴،۵ پنجره نقل‌وانتقالات نیاز دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گری نویل که خود سال‌های درخشانی را در منچستریونایتد زیرنظر سرالکس فرگوسن سپری کرد، معتقد است منچستریونایتد ممکن است از فصل ۲۲-۲۰۲۱ به کورس قهرمانی لیگ برتر انگلیس بازگردد، این در حالی است که آخرین قهرمانی شیاطین سرخ به سال ۲۰۱۳ با سرمربیگری فرگی برمی‌گردد. منچستری‌ها پس از آخرین قهرمانی‌شان که همزمان با اعلام بازنشستگی سرالکس شد، پول زیادی در نقل‌وانتقالات خرج کردند، اما با سرمربیانی همچون دیوید مویس، لوئیز فن‌خال و ژوزه مورینیو به نتیجه نرسیدند و حالا با اولگنار سولسشایر هم کار سختی در پیش دارند.

گری نویل در تازه‌ترین اظهارنظرش با اشاره به شکست خانگی اخیر منچستریونایتد مقابل کریستال‌پالاس در هفته سوم لیگ برتر انگلیس گفت: من فکر می‌کنم که در این مقطع منچستریونایتد چنین لحظاتی را دوباره تجربه خواهد کرد، لحظاتی دردناک که تیم متحمل شکست‌هایی خواهد شد و توضیحی هم نمی‌شود درباره‌اش داد. من‌یونایتد هفته اول مقابل چلسی فوق‌العاده بود، در بازی با ولورهمپتون عالی بازی کرد، اما نتوانست به پیروزی برسد. سپس در تقابل با کریستال‌پالاس تن به شکست داد که عجیب بود. وقتی تیمی در مرحله جابجایی از یک فرهنگ به فرهنگ دیگر، تغییر و پیشرفت است، امکان دارد چنین نتایجی هم برایش رقم بخورد. تمامی منچستریونایتدی‌ها باید صبور باشند و باید روی کاری که دارند انجام می‌دهند، تمرکز کنند.

وی افزود: مهمترین چیز درباره فصل نقل‌وانتقالات این است که اولگنار و باشگاه منچستریونایتد نباید مرتکب اشتباهی شوند، نه‌ اینکه اقدام به خریدهای زیاد کنند، بلکه اطمینان حاصل کنند که بازیکنان مناسبی به خدمت می‌گیرند. شاید پروژه‌ای طولانی‌مدت به نظر بیاید، اما به نظرم منچستریونایتد می‌تواند پس از چهار یا پنج پنجره نقل‌وانتقالاتی اوضاع را واقعاً درست کند و به آن ترکیبی برسد که می‌‌تواند با لیورپول و منچسترسیتی در راه کسب قهرمانی لیگ رقابت کند. پیش از این هم گفته‌ام که تیم تحت‌ هدایت سولسشایر در پایان این فصل نه، بلکه در پایان فصل آینده می‌تواند برای قهرمانی در لیگ برتر آماده چالش باشد.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری