شما اینجا هستید
ورزشی » آنچلوتی: عملکردمان به اندازه کافی خوب نبود/ می‌توانیم با یوونتوس برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (شنبه) در هفته دوم سری A ایتالیا در دیداری خارج از خانه بازگشتی دراماتیک مقابل یوونتوس داشت و بازی ۳ بر صفر باخته را به تساوی ۳-۳ کشاند، اما در نهایت گل به خودی کالیدو کولیبالی در وقت‌های تلف‌شده بازی شکست ۴ بر صفر آبی‌پوشان ناپل را رقم زد، پس از بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: آزمون مثبتی نبود و ما یک ساعت اول بازی بد بودیم. به نظر کار تمام شده می‌آمد، اما ما به بازی بازگشتیم و می‌توانستیم بازی را با تساوی ۳-۳ یا با برتری ۴ بر ۳ به پایان ببریم، اما در نهایت این حقیقت ماجرا را تغییر نمی‌دهد که عملکرد ما به اندازه کافی خوب نبود.

وی افزود: روند بازی به این دلیل تغییر کرد چون یوونتوس پس از اینکه با نتیجه ۳ بر صفر در نتیجه پیش افتاد، روی ضدحملات تمرکز کرد و ما کنترل بیشتری روی توپ و میدان پیدا کردیم. هیروینگ لوزانو هم با ورودش به زمین بر وزن هجومی ما افزود. ما اجازه دادیم یوونتوس ما را تحت‌فشار قرار دهد و فابین روئیز در نیمه اول در بازی گم بود چون ما از فضاهای موجود در حمله به خوبی استفاده نکردیم. هفت یا هشت بازیکن ما در یک‌سوم زمین خودمان به کارهای دفاعی مشغول و در فکر مهار کریستیانو رونالدو و گونسالو ایگواین بودند، به همین خاطر آنطور که باید در کارهای هجومی نتوانستیم شرکت کنیم.

سرمربی ایتالیایی ناپولی تصریح کرد: ما در نیمه نتوانستیم فابین روئیز را در خط حمله پیدا کنیم، اما پس از وقت استراحت بهتر کار کردیم و اوضاع بهتر شد و توانستیم به یوونتوس ضربه بزنیم. مسئول دفاع یک نفر خاص نیست. ما در دو بازی هفت گل دریافت کردیم چون کل تیم به اندازه کافی فداکاری برای دفاع کردن نداشت.

کارلتو ادامه داد: یوونتوس شخصیت و کیفیت تیمی بالایی دارد و همه ما می‌دانیم که آنها در مقاطع حساس فصل چطور گامی رو به جلو برمی‌دارند. ما می‌توانیم با آنها برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کنیم، اما در این بازی فرصت‌ شکست آنها را از دست دادیم و روی هم رفته ما یک ساعت اول خوب بازی نکردیم که این جای ناامیدی دارد.

آنچلوتی در پایان خاطرنشان کرد: حتی اگر بازی با تساوی ۳-۳ پایان می‌یافت، باز ناراحت بودم چون عملکردمان به اندازه کافی خوب نبود. کولیبالی هم در تعطیلات لیگ به تیم ملی سنگال نخواهد رفت، از این‌رو این فرصت را دارد تا تمرین و روی کارش تمرکز کند تا فرم و شکل لازم را به دست آورد.

برچسب ها : ,

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری