شما اینجا هستید
ورزشی » احمدزاده و رسن در کمیته انضباطی پرسپولیس

جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس با حضور دو بازیکن این تیم برگزار شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از  روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، جلسه کمیته انضباطی این باشگاه با حضور حمید جاسمیان، افشین پیروانی و مهدی خواجه وند مدیر حقوقی باشگاه و دو بازیکن پرسپولیس برگزار شد.

بشار رسن و احمدزاده در این جلسه توضیحاتی را ارایه کردند و قرار است رای کمیته انضباطی طی دو سه روز آتی صادر شود.

در همین رابطه مهدی خواجوند اظهار کرد: فرشاد احمدزاده ابراز ندامت کرده و از اخراج خود که تیم از بابت آن متضرر می‌شود ناراحت بود و حتی خودش هم می‌گفت که هواداران و باشگاه و کادر فنی حق دارند از من ناراحت باشند چرا  که بعد از آن محرومیت سه جلسه‌ای، در بوشهر اخراج شدم و کارت قرمز گرفتم و بازی بعدی را از دست دادم. او از همه اعضای تیم و هواداران عذرخواهی کرد و تاکید داشت تابع تصمیم باشگاه هستم. در این باره با آقایان؛ جاسمیان و پیروانی به جمع‌بندی‌هایی رسیده‌ایم و رای نهایی صادر خواهد شد و منافع باشگاه و تیم در این باره لحاظ خواهد شد.
مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره حضور بشار رسن در این جلسه گفت: هفته قبل درباره برخی مسایل و همچنین علت تاخیر بشار رسن در بازگشت به تهران جلسه‌ای به اتفاق آقایان جاسمیان و پیروانی داشتیم. متعاقبا نماینده این بازیکن علاوه بر ارایه توضیحاتی به کادر فنی و مدیر تیم روز پنج‌شنبه به مسوولان باشگاه هم توضیح دادند. رسن در جلسه امروز تاکید داشت که به خاطر پر بودن صفحات گذرنامه، نیاز به تعویض آن بود تا برای تمدید اقامت هم مشکلی ایجاد نشود اما مصادف شدن با شلوغی ایام اربعین و تعطیلات و شرایط کنونی در عراق موجب شد تا تاخیری غیرقابل پیش بینی در این بازگشت رخ دهد. توضیحات این بازیکن تا حدی قانع کننده بود اما خودشان هم پذیرفتند که می‌بایست این موضوع را بهتر مدیریت می‌کردند تا از همراهی تیم  در بازی رسمی محروم نشوند.
خواجوند در پایان گفت: ما توضیحات هر دو بازیکن را شنیدیم. هم ابراز ندامت فرشاد احمدزاده و هم حرف‌های بشار رسن که می‌گفتند از فصل قبل مطالبات زیادی دارند و در سخت‌ترین شرایط هم تیم را تنها نگذاشته‌اند. اتفاقا مدیر تیم هم گفتند این مسایل و همراهی‌ها قابل تقدیر است و تاخیر در بازگشت به تهران و عدم حضور در یک بازی هم باید به نوبه خود جداگانه  بررسی شود. ما جمیع شرایط را بررسی می‌کنیم. باید بگویم  آقای جاسمیان امروز صحبت‌های خوبی با فرشاد احمدزاده داشتند. به گونه‌ای که خود بازیکن تاکید می‌کرد از این تجربیات و توصیه‌ها نهایت استفاده  را برای جبران خواهند کرد. بنابراین باید بگوییم که هر چیزی به نوبه خود و در جای خود قابل بررسی است اما در نهایت کمیته انضباطی حسب موارد گزارش شده  تصمیم‌گیری خواهد کرد.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری