شما اینجا هستید
ورزشی » ۶ تکواندوکار ایران در تورنمنت صربستان رقبای خود را شناختند

تورنمنت بین المللی صربستان در رده سنی بزرگسالان از فردا (یکشنبه) در ” بلگراد” برگزار می‌شود؛ با انجام قرعه کشی این رقابت‌ها، ۶ تکواندوکار ایران در این رویداد رقبای خود را شناختند.

به گزارش ایسنا، هجدهمین تورنمنت بین المللی صربستان در رده سنی بزرگسالان با حضور ۲۸۵ هوگوپوش فردا (یکشنبه – ۵ آبان ماه) در شهر “بلگراد ” برگزار می شود.
تیم ملی تکواندو مردان ایران به منظور کسب امتیاز در راستای ارتقاء رنکینگ المپیکی که سال پیش از بازی های المپیک ۲۰۲۰ – توکیو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است با ۶ هوگوپوش در این رویداد حضور پیدا کرده است؛ آرمین هادی پور (وزن ۵۸- کیلوگرم)، فرزان عاشورزاده (وزن ۶۳- کیلوگرم)، سروش احمدی (وزن ۶۸- کیلوگرم)، میرهاشم حسینی (وزن ۷۴- کیلوگرم)، سجاد مردانی (وزن ۸۷+ کیلوگرم) و سعید رجبی (وزن ۸۷+ کیلوگرم) هوگوپوشان اعزامی به این رویداد هستند.
امروز قرعه کشی این رقابت ها انجام و ۶ نماینده ایران حریفان خود در این رویداد را شناختند.
در وزن ۵۸- کیلوگرم، آرمین هادی پور پس از یک دور استراحت در نخستین گام به مصاف برنده دیدار صربستان و کرواسی می رود. در ادامه برنده مبارزه روسیه و لهستان را پیش رو دارد.
فرزان عاشورزاده در وزن ۶۳- کیلوگرم، ابتدا با باید با نماینده لهستان مبارزه کند و در ادامه برنده دیدار ایتالیا و تونس را باید شکست دهد.
در وزن ۶۸- کیلوگرم، سروش احمدی در اولین دیدار با نماینده ترکیه دیدار خواهد کرد و سپس به مصاف یکی از نمایندگان استرالیا، صربستان و لهستان می‌رود.
میرهاشم حسینی در وزن ۷۴- کیلوگرم ابتدا با قرعه استراحت رو به رو است و در ادامه با برنده دیدار صربستان و بوسنی مبارزه می کند.
در وزن ۸۷+ کیلوگرم، سجاد مردانی در گام نخست استراحت دارد و سپس به مصاف برنده پیکار مارتینیک و مقدونیه می رود.
سعید رجبی دیگر نماینده سنگین وزن تکواندو کشورمان در آن سوی جدول ابتدا با هوگوپوش لهستان مبارزه می کند و در ادامه باید برنده دیدار مکزیک و کرواسی را شکست دهد.
هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبدالهی به عنوان مربی است.
این مسابقات G1 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳٫۶۰  امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می گیرد.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری