شما اینجا هستید
ورزشی » داورزنی: بازیکنانم برای مصاف با فرش‌آرا تمرکز نداشتند

ایسنا/خراسان رضوی سرمربی تیم فوتسال ستارگان ورامین گفت: با توجه به اتفاقات هفته گذشته، پیش‌بینی می‌کردم بازیکنانم برای این بازی تمرکز خوبی نداشته‌باشند.

به گزارش ایسنا، رضا داورزنی در خصوص شکست تیمش مقابل فرش‌آرا مشهد در نخستین هفته از دور برگشت لیگ برتر فوتسال اظهار کرد: به کادرفنی و بازیکنان فرش‌آرا بابت بازی خوبی که ارائه دادند، تبریک می‌گویم. گرچه می‌خواستیم نتیجه خوب نیم‌فصل نخست در ورامین را اینجا تکرار کنیم، اما برخی مشکلات مانع شد.

وی ادامه داد: پیش‌بینی یک بازی سخت را کرده بودیم. فرش‌آرا پس از باخت به ستارگان ورامین، روند رو به رشدی را آغاز و نتایج درخشانی کسب کرد. در این بازی هم تمام تلاش‌مان را کردیم، اما بازیکانم تمرکز زیادی نداشتند. از لحاظ روحی و روانی بازیکنانم افت و خیز زیادی را در هفته گذشته تحمل کردند. روی دو ضربه ایستگاهی گل خوردیم که نشان دهنده تمرکز پایین بازیکنانم بود.

سرمربی ستارگان ورامین بیان کرد: پس از دو گلی که دریافت کردیم، مالکیت بازی به نفع ما بود و فشار بیشتری روی دروازه فرش‌آرا وارد کردیم. نیمه دوم مالک مطلق زمین بودیم و فرصت‌های فراوانی را به دلیل بی‌دقتی بازیکنانم از دست دادیم. از طرفی از گلری خوب مسعود محمدی نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. فرش‌آرا از تیم‌های خوب و ریشه‌دار لیگ برتر است و همیشه روی این تیم حساب وی‍ژه‌ای باز می‌کنیم. این تیم خیلی خوب فوتسال بازی می‌کند.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری