شما اینجا هستید
ورزشی » نورافکن: قلعه نویی به من لطف دارد

احسن نیوز:

ایسنا/اصفهان بازیکن سپاهان می‌گوید: با تمام وجود و توانش برای سپاهان بازی می‌کند و این لطف قلعه‌نویی بوده که از او تعریف کرده است.

امید نورافکن پیش از برتری تیمش در مقابل تراکتورسازی در هفته دهم لیگ برتر فوتبال گفت: می‌دانستیم بازی خیلی سختی را با تیم خوب پیش‌رو داریم. تراکتور بازیکنان خیلی قوی، قدرتمند و گران قیمتی دارد و ما توانستیم مقابل هوادارانی که فکر می‌کنم اولین بازی بود که تعداد آن‌ها کمی زیادتر شده بود ۳ امتیاز بگیریم.

وی افزود: فکر می‌کنم خیلی بد موقع امتیازاتی را از دست دادیم. باید برای بازی‌های بعدی تمرین کنیم، نکات منفی بازی را باید پیدا کنیم و روی آنها کار و تمرین کنیم. در بازی‌های آسیایی تیم‌های الهلال و گوانژو قرار دارند که این تیم‌ها خیلی سخت تر از تراکتور هستند، البته با تمام احترامی که برای تراکتور قائلم و مطمئنم که باید قوی‌تر شویم.

به گزارش ایسنا، نورافکن در مورد تعریف قلعه نویی و اینکه آیا مصدومیت دارد یا خیر؟ گفت: به خاطر زمین نقش جهان که لغزنده است، مشکل کوچکی پیش آمد. وظیفه ما این است که تمام تمرکز خود را برای تیم بگذاریم، این لطف سرمربی بوده که از من تعریف کرده است.

بازیکن جوان سپاهان که در میان هواداران دو تیم استقلال و سپاهان محبوبیت زیادی دارد، خاطرنشان‌کرد: من در تیم استقلال هم که بودم با تمام وجود بازی کردم. شاید در ۴ پست بازی کردم. در سپاهان هم با تمام توان بازی می کنم و بعد از این هم ادامه خواهم داد، چرا که در ادامه راه کار سنگینی داریم. پرسپولیس و استقلال و تیم‌های دیگر هم به ما نزدیک می‌شوند. به امید خدا این روند را ادامه می‌دهیم تا قهرمانی را برای شهر اصفهان به دست آوریم.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری