شما اینجا هستید
ورزشی » چشمی: امسال خیلی حرفه‌ای عمل کردیم/ مسئولان، ما را با کدام سازمان می‌سنجند؟

احسن نیوز:

مدافع استقلال می‌گوید از ابتدای فصل جاری تاکنون مبلغ زیادی از قراردادهای بازیکنان و کادرفنی پرداخت نشده است و بازیکنان تاکنون حرفه‌ای عمل کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، روزبه چشمی بعد از پیروزی این تیم مقابل صنعت نفت آبادان، درباره اظهارنظر استراماچونی مبنی بر اینکه با این شرایط قادر به همراهی استقلال نیست و مطالباتش پرداخت نشده است، اظهار کرد: من صحبت‌های او را نشنیده‌ام اما ما هنوز پولی نگرفتیم. از قرارداد امسال مبلغی پرداخت نشده است.

او در واکنش به این سوال که طبق گفته یکی از مسئولان مبالغ پرداختی به بازیکنان برای این فصل بوده اما بازیکنان آن را به حساب قرارداد پارسال گذاشتند، گفت: چند درصدی از سوی باشگاه پرداخت شده که در حد چهار، پنچ درصد است. چون این مقدار کم است و گفتنش خوب نیست، مطرح نکردم. یک سری از بازیکنان جدید حدودا پنج، شش درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده‌اند.

مدافع استقلال درباره تهدید استراماچونی برای جدایی از استقلال گفت که اطلاعی از این موضوع ندارد.

وی درباره مطرح شدن مشکلات مالی تیمش بعد از بهبود عملکرد تیم گفت: امسال خیلی حرفه‌ای رفتار کردیم. سال‌های قبل زودتر بیان شد. امسال نشنیده‌ایم که یکی از بازیکنان این مسائل را مطرح کند اما سرمربی در کنفرانس مطرح کرده است. اکنون که بازیکنان حرفه‌ای‌گری می‌کنند و چندین بازی را بردند، باید باشگاه همت بیشتری داشته باشد. مسئولان همیشه دست به کار می‌شوند اما مقداری این کار دیر انجام می‌شود.

چشمی در پاسخ به این سوال که مسئولان معتقدند شرایط مالی تمام دستگاه‌ها و ارگان‌های کشور خوب نیست و استقلال هم از این شرایط مستثنی نیست اظهار کرد: همه جا مشکلات وجود دارد اما باشگاه ما را با چه ارگان و سازمان مقایسه می‌کند؟ مشکل مالی در همه جای ایران است اما با چه مقیاسی این موضوع را می‌سنجند؟ ما با کدام باشگاه برابر هستیم؟ لطفا بیان کنند چون شاید ما خیلی زیاد گرفتیم و شاید هم خیلی عقب هستیم.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری