شما اینجا هستید
سیاسی » کریمی: مردم از اصلاح‌طلب و اصولگرا رضایت ندارند

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه به مسائل معیشتی مردم از عملکرد برخی از جریانات سیاسی انتقاد کرد و گفت: مردم از اصلاح طلب و اصولگرا رضایت ندارند.

به گزارش ایسنا، حمدالله کریمی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد:‌ حضور پرشور ملت شریف ایران در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان داد که تکیه بر تشک های بادی و تکیه بر دیوار شکسته  و دلبستگی به بیگانگان عقلانی نیست. باید توجه کنیم که خمینی و خط خمینی حق است. آری، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. این برخی از مسئولان هستند که مردم را در تنگناهای معیشتی قرار دادند.

وی افزود: آیا آمریکا و اسراییل و فساد هزار فامیل امروز در آستین‌ها پنهان نیستند؟ امروز با ۲۷۰ هزار زندانی، تورم و گرانی نمی‌شود به زیر پوست جامعه رفت و با لبخند بیرون آمد. احوال مالی مردم رو به وخامت است. خیلی از مسائل به دلیل تکرارهای زیاد نخ نما شده است. مردم از خطابه و تصویرهای سیاه و سفید خسته شده‌اند.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:‌ جریانات سیاسی دم خروس را با حاتم بخشی میان هم باندی‌ها پنهان می‌کنند. مردم از اصلاح طلب و اصولگرا رضایت ندارند و آنها را در راستای خدمت به خود نمی‌دانند. مافیای قدرت و ثروت امانشان را بریده است. وقتی ریاست قوه قضاییه به درستی با مفسدان اقتصادی برخورد می‌کند صدای خیلی‌ها در می‌آید.

کریمی عنوان کرد:‌ میزان سرمایه گذاری در کردستان ۵۰ درصد کاهش یافته و خانه به خانه آن به دلیل بیکاری جوانان در رنج و عذاب هستند. زمام امورشان به دست کسانی افتاده که قدرت به زبانشان مزه کرده، پس کجا است آن عدالت علوی؟. مردمان کردستان علی رغم تمام کاستی‌ها با نظام و در چارچوب نظام مانده‌اند. اما تاریخ به ما تخفیف نمی‌دهد. باید به حق مردم توجه کنیم. رفاه را حق مردم بدانیم و با تلاش به اعتمادشان پاسخ مثبت بدهیم. نقد جامعه را به اندازه‌ نقد دولت مهم می‌دانم. این ننگ را برای خود نخواهم خرید که ببینم و دم نزنم.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری