شما اینجا هستید
ورزشی » یزدانی: هنوز در استقلال جا نیفتادم/ استراماچونی یک نعمت است

احسن نیوز:

مدافع استقلال می‌گوید هنوز نتوانسته در این تیم جا بیفتد ولی تلاش می‌کند بهترین بازیکن تیمش شود.

به گزارش ایسنا، سیاوش یزدانی بعد از پیروزی پرگل استقلال مقابل صنعت نفت آبادان گفت: خدا را شکر تیم روند خوبی دارد و هر بازی بهتر می‌شود. امیدوارم این روند را تا انتهای فصل ادامه دهیم.

او درباره اظهارات استراماچونی مبنی بر جدایی از استقلال در صورت تداوم بی عهدی باشگاه در پرداخت مطالباتش اظهار کرد: اطلاعی ندارم او چه مطالبی را مطرح کرده است. قطعا مشکلات درون خانوادگی وجود دارد. وجود استراماچونی یک نعمت است چرا که کیفیت استقلال با او خیلی بهتر شده است.

مدافع استقلال درباره شانس قهرمانی استقلال نیز خاطرنشان کرد: درست نیست از الان درباره قهرمانی صحبت کنم. تیم ما از ابتدای لیگ بهتر شده و امیدواریم این روند را ادامه دهیم.

یزدانی در ادامه با اشاره به بازی تیمش مقابل تراکتور در هفته نهم لیگ برتر یاداور شد: من در بازی با تراکتور تازه از مصدومیت خارج شده بودم و تمرینات زیادی کنار تیم انجام ندادم.  با یک جلسه تمرین در بازی با تراکتور به میدان رفتم و آمادگی کامل را نداشتم. مربی گفت باید به میدان بروم و در دفاع سه نفره بازی کنم. می‌دانم کیفیتم در بازی هفته قبل خوب نبود. از طرفی به زمین تراکتور عادت نداشتم.

وی تاکید کرد: هنوز نتوانستم در استقلال جا بیافتم چون سه اردو در تیم ملی بودم و مدتی هم با مصدومیت دست و پنجه نرم کردم. هنوز مسئولان تیم را نمی‌شناسم و هنوز شماره تلفن بخری از  بازیکنان را ندارم. در سپاهان هم در سه، چهار ماه اول خوب نبودم. امیدوارم هواداران من را ببخشند. من هر جا بودم بهترین بودم و دوست دارم بهترین بازیکن تیمم شوم.

مدافع استقلال درباره حضور در فهرست جدید بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برای بازی با عراق اظهار کرد: لیست تیم ملی غیرمنتظره اعلام می‌شود. من در اردوی تیم ملی مصدوم شدم و مدتی نتوانستم بازی کنم امیدوارم جزو فهرست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی باشم.

یزدانی درباره درباره بازی ایران وعراق در بصره گفت: به طور صددرصد با وجود مسائل سیاسی، فشار زیادی روی بازی است اما مطمئنم تیم ملی نتیجه می گیرد. ما برای کسب سه امتیاز به عراق می‌رویم.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری