شما اینجا هستید
استان ها » کشف ۲۷ کیلو موادمخدر در فارس

احسن نیوز:

ایسنا/فارس ماموران انتظامی در استان فارس موفق به کشف حدود ۱۱۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش در سه نقطه از این استان شدند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان داراب در شرق استان فارس، گفت: ماموران ایست و بازرسی قلاتویه، پس از مشکوک شدن به یک خودروی سمند، آن را مورد بررسی دقیق قرار داده و مقداری مواد مخدر در این خودرو کشف کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از پلیس فارس، سرهنگ یحیی انصاری افزود: پلیس در بازرسی از این خودرو، مقدار   از توقیف یک سواری سمند و کشف ۱۴کیلو و ۹۶۰ گرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “یحیی انصاری” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: ماموران ایست و بازرسی “قلاتویه” این شهرستان، هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک سواری سمند مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو ماموران 14 کیلو و ۹۶۰ گرم تریاک را که به نحو ماهرانه‌ای در مخزن گاز جاسازی شده بود کشف و یک قاچاقچی را دستگیر کردند.

کشف حدود ۱۴ کیلو حشیش در خرمبید

براساس همین گزارش، فرمانده انتظامی شهرستان خرمبید در شمال استان فارس نیز از توقیف یک اتوبوس و کشف ۱۳ کیلو و ۷۰۰ گرم حشیش در بازرسی از چمدان یک مسافر خبر داد.

سرهنگ حمید جوکار، توضیح داد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر، روز گذشته ماموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس مظنون و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمبید با بیان اینکه مأموران در بازرسی از چمدان یکی از مسافران، مقدار ۱۳ کیلو و ۷۰۰ گرم حشیش کشف کردند، گفت: در این خصوص یک نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

کشف ۸۶ کیلو تریاک در شیراز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس نیز از کشف ۸۶ کیلو تریاک در شیراز خبر داد و گفت: مأموران پلیس اطلاعات استان فارس با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی مقداری تریاک در منزل خود در بلوار “فرصت شیرازی” دپو کرده است، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ خسروانی افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضائی از محل مورد نظر بازرسی کرده و موفق به کشف ۸۹ کیلوگرم تریاک و دستگیری سه قاچاقچی شدند.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری