شما اینجا هستید
ورزشی » واکنش پیکه به انتقادات از بارسلونا

احسن نیوز:

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جرارد پیکه معتقد است انتقاداتی که به بارسلونا بابت عملکرد این تیم در این فصل شده، ناعادلانه است. شاگردان ارنستو والورده با وجود اینکه در فصل جاری لالیگا سه شکست متحمل شده‌اند، پس از گذشت ۱۲ هفته از این رقابت‌ها در صدر جدول رده‌بندی قرار دارند. آنها در لیگ قهرمانان اروپا هم از ۴ بازی اول خود ۲ برد و ۲ تساوی کسب کرده‌‌اند و با وجود تیم‌هایی بوروسیا دورتموند و اینتر، صدرنشین گروه F این رقابت‌ها هستند.

پیکه در گفت‌وگو با برنامه «ال‌پارتیداسو» از شبکه رادیویی «کادنا کوپه» گفت: ما در دو فصل گذشته قهرمان لالیگا شده‌ایم و در حال حاضر صدرنشین لالیگا و صدرنشین گروه‌مان در لیگ قهرمانان هستیم، بنابراین به نظرم انتقادات بیش از حد است. ما البته می‌توانیم بهتر بازی کنیم، اما هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده است.

مدافع اسپانیایی آبی‌واناری‌ها تصریح کرد: بارسلونا تیمی است که در دنیا کمتر از هر تیم دیگری روی نتیجه تمرکز دارد. برای ما تنها کسب پیروزی کافی نیست و باید با انجام بازی زیبا به پیروزی برسیم. این اما درست است که ما در حاضر در سطحی که باید باشیم، نیستیم.

وی همچنین درباره هم‌تیمی فرانسوی‌اش که پس از پیوستن به بارسلونا در تابستان اخیر، در ۱۵ بازی از رقابت‌های مختلف ۴ گل برای این تیم به ثمر رسانده، تصریح کرد: گریزمان در رئال سوسیه‌داد و اتلتیکومادرید موفق بود، اما واقعیت این است که آنتوان حالا به تیمی آمده که تیم برای او بازی نمی‌کند و این خود اوست که باید در زمین برای خود فضاسازی کند. به هر حال گریزمان این کار را می‌تواند بکند چون بازیکنی فوق‌العاده بااستعداد است. او در کارهای دفاعی هم خیلی به ما کمک می‌کند.

واکنش پیکه به انتقادات از بارسلونا

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری