شما اینجا هستید
ورزشی » پرس رئیس اتحادیه جهانی باشگاه‌ها شد

احسن نیوز:

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  فلورنتینو پرس، مدیرعامل تیم فوتبال رئال مادرید به عنوان رئیس اتحادیه جهانی باشگاه‌ها انتخاب شد.

 جلسه‌ای در مقر فیفا تشکیل شد تا مراحل گسترش جام جهانی باشگاه‌ها را بررسی کنند. خروجی این جلسه، تشکیل اتحادیه جهانی باشگاه‌ها بود که قرار است روند ایجاد  تورنمنت جدید فیفا را زیر نظر گرفته و برای آن تصمیم گیری کند.در جلسه اخیر ۸  باشگاه از جمله رئال مادرید، میلان، بوکاجونیورز، ریورپلاته، کلاب آمه ریکای مکزیک، آوکلند نیوزیلند، گوانگژو اورگرانده چین و مازمبه از جمهوری دموکراتیک کنگو حضور داشتند و در نهایت تصمیم بر این شد که فلورنتینو پرس، رئیس اتحادیه جهانی باشگاه‌ها باشد.

پرس پس از انتخابش به عنوان رئیس این اتحادیه گفت:خوشحالم  چون  باشگاه‌هایی از سراسر دنیا  گرد هم  آمدند و تصمیم بر این شد که اتحادیه جهانی باشگاه‌ها را تشکیل بدهیم. اتحادیه از این پس مشورت‌هایی دقیق و حساب شده به فیفا در رابطه با همه مسائل مربوط به باشگاه‌ها خواهد داد؛ خصوصا درباره جام جهانی باشگاه‌ها به شیوه جدید که  سال ۲۰۲۱ برگزار می‌شود. این تورنمنت باید توسعه فوتبال از تمام نقاط دنیا را در دستور کار قرار بدهد و این همان چیزی است که همه ما در ملاقات با فیفا خواستارش شدیم.بسیار مشتاقیم  کنار فیفا، فوتبال باشگاهی را به سطحی جدید برسانیم.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری