شما اینجا هستید
ورزشی » انتقاد فلیک از بازیکنان بایرن بعد از دومین شکست پیاپی

احسن نیوز:

سرمربی بایرن مونیخ بعد از شکست برابر مونشن گلادباخ به انتقاد از عملکرد شاگردانش پرداخت.

به گزارش ایسنا به نقل از کیکر، بایرن مونیخ در حساس ترین دیدار هفته چهاردهم رقابت های بوندسلیگا مهمان مونشن گلادباخ بود.

بایرن برای نزدیک شدن به صدر  جدول رده بندی به کسب سه امتیاز نیاز داشت اما با وجود آنکه گل نخست را به ثمر رساند اما با نتیجه دو بر یک بازی را واگذار کرد تا شرایط برای این تیم سخت شود.

این برای دومین بازی پیاپی است که بایرن مونیخ تن به شکست می دهد تا شرایط برای هانس فلیک هم سخت شود.

سرمربی بایرن بعد از بازی اینگونه به شکست تیمش واکنش نشان داد: بسیار مهم بود که در این دیدار هم زیبا بازی کنیم و هم به پیروزی دست پیدا کنیم. در ارائه بازی زیبا تا حدودی موفق بودیم اما نتوانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم و این واقعا تاسف آور است.

هانس فلیک ادامه داد: در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و فرصت  های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما متاسفانه از فرصت های خود نتوانستیم به خوبی استفاده کنیم. اینکه نمی توانیم از فرصت های خود استفاده کنیم واقعا ناراحت کننده است. وقتی تیمی از فرصت هایش استفاده می کند تاوان پس خواهد داد و گلادباخ ما را جریمه کرد.

او در پایان گفت: متاسفانه سناریوی هفته قبل برابر لورکوزن برای ما تکرار شد. امشب هم با وجود آنکه پیش افتادیم اما از فرصت های خود استفاده نکردیم و دو گل دریافت کردیم تا بازنده شویم. تیم ما کیفیت لازم را برای ایجاد فرصت دارد اما با بدشانسی آنها را از دست می دهیم. به هر حال فوتبال یعنی گل زدن و تیمی که گل نمی زند و از فرصت هایش به خوبی استفاده نمی کند باید منتظر جریمه شدن باشد.

مونشن گلادباخ با پیروزی که در این دیدار به دست آورد با ۳۰ امتیاز به صدرنشینی خود در جدول رده‌بندی ادامه داد این درحالی است که بایرن مونیخ با ۲۴ امتیاز به رده ششم سقوط کرد.

بعد از مونشن گلادباخ صدرنشین لایپزیگ با ۳۰ امتیاز در رده دوم است. بوروسیا دورتموند با ۲۶ و شالکه هم با ۲۵ امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری