شما اینجا هستید
اجتماعی » رییسی:مردم در مبارزه با فساد مشارکت کنند

احسن نیوز:

رییس دستگاه قضا امر مبارزه با فساد را موضوعی مبتنی بر مشارکت همه آحاد ملت عنوان کرد، و گفت که امروز این مهم خواسته همه لایه‌های مختلف اجتماعی است.

به گزارش ایسنا،آیت الله رییسی در حاشیه اجلاس نماز  در گرگان با تاکید بر عزم جدی نظام در موضوع مبارزه با فساد، اظهار کرد: برخی با غفلت در داخل کشور و همچنین دشمنان در خارج با استفاده از رسانه‌های خود به موضوع فضای فساد در جامعه دمیدند، قصد داشتند این باور را در جامعه بوجود آورند که گویا بسیاری آلوده به فساد هستند.

وی افزود: این در حالی است که ما باید با تلاش‌مان این را برای همه مردم و همه کسانی که در داخل و خارج هستند، مشخص کنیم که فضای امروز کشور فضای مبارز با فساد است، امروز این امید در جامعه پیدا شده است که مبارزه با فساد در جامعه جدی است.

رییس دستگاه قضا ضمن این‌که اراده و تصمیم نظامی اسلامی را در برخورد با مفسدین اقتصادی و اصلاح ساختارها و بستر های فساد جدی و قاطع عنوان کرد این مهم را مبتنی بر مشارکت عمومی دانست و گفت: در این ماموریت خطیر تا مردم،طلاب،دانشجویان  و آحاد ملت مشارکت نکنند این کار به پا نخواهد شد.

وی در پایان اضافه کرد:امروز به دلیل این‌که این موضوع خواست مردم ،همراه با مشارکت عمومی و اراده لایه های اجتماعی است این ماموریت خطیر پا خواهد گرفت و جامعه ما امیدوار کننده خواهد بود.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری