شما اینجا هستید
ورزشی » صعود ۱۲ تیم به مرحله دوم لیگ برتر کاراته

احسن نیوز:

هفته سوم لیگ برتر کاراته، جمعه (۲۲ آذر) در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد تا چهره ۱۲ تیم راه‌یافته به مرحله بعد مشخص شود.

به گزارش ایسنا به نقل از فدراسیون کاراته، پس از برگزاری دیدارهای هفته سوم در گروه‌های شش‌گانه تیم‌های زیر به مرحله بعد راه یافتند:

در گروه یک، تیم ایران‌مال با ۱۸ امتیاز و تیم صدرا با ۹ امتیاز

در گروه دو، تیم باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت با ۱۸ امتیاز و تیم شهرداری شهر قدس با ۹ امتیاز

در گروه سه، هیات کاراته کبودر آهنگ با ۱۵ امتیاز و تیم پاس کن شی کان با ۹ امتیاز

در گروه چهار، تیم پاس قم با ۱۵ امتیاز و تیم شوتوکان fsk ایران با ۱۲ امتیاز

در گروه پنج، تیم عقاب با ۱۸ امتیاز و تیم وان کان قزوین با ۱۲ امتیاز

در گروه شش، تیم آکادمی نریمان با ۱۲ امتیاز و تیم تخت‌جمشید کرمان با ۹ امتیاز

نتایج کسب شده در این هفته بدین شرح است:

گروه ۱ /

ایران مال ۲۵- باشگاه بارانی صفر

صدرا ۲۲- صنعت فرش حداد ۳

ایران مال ۱۳- صنعت فرش حداد اصفهان ۱۲

باشگاه بارانی ۱- صدرا ۲۳

گروه ۲ /

باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۱۳- صرافی عبدالرضا صحرا نورد ۱۱

شهرداری شهر قدس ۱۶- آکادمی امیری شهرستان کلات ۸

باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۲۱- آکادمی امیری شهرستان کلات ۴

صرافی عبدالرضا صحرا نورد ۷- شهرداری شهر قدس ۱۸

گروه ۳/

شهرداری بندر انزلی ۵- هیات کاراته کبودر آهنگ ۱۸

آکادمی نوروزی ۷- پاس کن شی کان ۱۷

شهرداری بندر انزلی ۶ – پاس کن شی کان ۱۹

هیات کاراته کبودر آهنگ ۱۳- آکادمی نوروزی ۱۲

گروه ۴/

پاس قم ۱۵- شوتوکان fsk ایران ۷

عقاب گرین بروجرد ۹- شهرداری اندیشه ۱۶

پاس قم ۱۷- شهرداری اندیشه ۷

شوتوکان fsk ایران ۲۰- عقاب گرین بروجرد ۴

گروه ۵/

عقاب ۱۹- وان کان قزوین ۶

شهرداری محمدیه صفر-هیات کاراته کردستان صفر

عقاب ۲۵- هیات کاراته کردستان صفر

وان کان قزوین ۲۵- شهرداری محمدیه صفر

گروه ۶ /

آکادمی کاراته نریمان ۱۲- تخت جمشید کرمان ۱۳

شهدای ماکران ۱۲- پیام ارتباطات ۱۳

آکادمی کاراته نریمان ۲۵- پیام ارتباطات صفر

تخت جمشید کرمان ۱۰- شهدای ماکران ۱۵

برترین‌های هفته سوم:

مربی برتر کومیته: عقیل بردیده پاس کن شی کان

مربی برتر کاتا: سید جواد شاهچراغی

سرپرست برتر : علی پورعباس زاده تخت جمشید کرمان

تیم برتر : صدرا

تیم اخلاق: صنعت فرش حداد اصفهان

بازیکن برتر کومیته: رده امید حمیدرضا اسمعیلی هیات کاراته کبودر آهنگ

بازیکن برترکومیته: رده جوانان نوید رنجبرورندی آکادمی نریمان

بازیکن برتر کاتا: سیروس خالقی آکادمی امیری شهرستان کلات

بازیکن اخلاق کومیته: علیرضا اکبری پاس قم

بازیکن اخلاق کاتا: مهرآئین پلاتینی صرافی عبدالرضاصحرانورد

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری