شما اینجا هستید
ورزشی » مدودف: در بازی با بنفیکا فقط آزمون دروازه حریف را تهدید کرد

احسن نیوز:

رئیس باشگاه زنیت روسیه حذف از لیگ قهرمانان اروپا و عدم راهیابی به لیگ اروپا را اتفاقی غم‌انگیز توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، الکساندر مدودف گفت: شکست ۳ بر صفر برابر بنفیکا و خداحافظی با لیگ قهرمانان اروپا اتفاق غم‌انگیزی بود. یک تیم می‌تواند در شرایط متفاوتی شکست بخورد اما متاسفانه خیلی سخت است چیز مثبتی از این بازی در خاطرمان بماند. در طول بازی فقط سه بار دروازه حریف را نشانه گرفتیم که همه آنها توسط سردار آزمون رخ داد. البته فقط یک ضربه در آستانه گل‌ شدن بود که دروازه‌بان بنفیکا واکنش بسیار خوبی نشان داد.

رئیس باشگاه زنیت روسیه افزود: بازی که زنیت برابر بنفیکا نشان داد هیچ اشتراکی با سطح فنی لیگ قهرمانان اروپا ندارد. ما نمایش خوبی در این رقابت‌ها داشتیم و دو پیروزی کسب کردیم اما حذف با کسب هفت امتیاز ناراحت‌کننده است. ما در فصل ۲۰۱۳ با ۶ امتیاز تا مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان پیش رفته بودیم. به نظرم کادر فنی باید در وقفه زمستانی دلایل این ناکامی را به صورت دقیقی روشن کنند. در لیگ قهرمانان اروپا هیچ اشتباهی قابل بخشش نیست.

در جدول رده‌بندی گروه G لیگ قهرمانان اروپا پس از لایپزیگ ۱۱ امتیازی، لیون هشت امتیازی به‌عنوان تیم دوم به دور بعدی راه یافت و بنفیکای هفت امتیازی به لیگ اروپا رفت.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری