شما اینجا هستید
ورزشی » جهانبخش: گلم تا حدودی به گل رونی شبیه بود

احسن نیوز:

بازیکن ایرانی برایتون به مقایسه گل خود با گل وین رونی پرداخت که توانسته بود با زدن ضربه آکروباتیک دروازه منچسترسیتی را در داربی منچستر باز کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت تلگراف، علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی برایتون با گل زیبایی که در دیدار برابر چلسی به ثمر رساند نقش بزرگی در تساوی ارزشمند تیمش در دیدار برابر چلسی داشت.

جهانبخش مهاجم ایرانی با هزینه ۱۷ میلیون پوندی به تیم برایتون پیوست که علی رغم اینکه گلزن برتر لیگ هلند بود، باید ۲۷ بازی و ۱۸ ماه صبر می‌کرد تا اولین گلش را برای تیم انگلیسی به ثمر برساند. او درباره احساساتی شدن بعد از گلزنی برابر بورنموث و چلسی گفت: امیدوارم این اتفاق دیگر رخ ندهد. نمی‌توانم قول دهم ولی تلاشم را می‌کنم.  افرادی که اطراف من بودند واقعاً انرژی مثبتی داشتند و می‌گفتند فقط صبور باش و شانس خود را خواهی داشت، به همان اندازه که می‌خواهی خوب خواهی بود. صادقانه مردم در کشورم خوشحال نبودند که من در ترکیب نیستم ولی الان می‌بینم که نظرات مثبت زیادی وجود دارد و همان‌ها به تمجید از کار من می‌پردازند.

بازیکن ایرانی در پایان درباره شباهت‌های گل او به وین رونی و کریستیانو رونالدو گفت:‌ گل رونی را که هزاران بار دیدم. گل فوق العاده‌ای بود. استیل من در آن صحنه شباهت زیادی به استیل رونی داشت ولی از زاویه متفاوت و نحوه زدن متفاوت. من در آن صحنه فقط به این فکر می‌کردم که توپ را محکم بزنم ولی توپ پشت سر من قرار گرفت و تنها راه موجود این بود که ضربه آکروباتیک بزنم.

گراهام پاتر، سرمربی برایتون نیز با اعلام اینکه جهانبخش در ابتدا اعتماد به نفس پایینی داشت ولی رفته رفته توانست خود را پیدا کند عنوان کرد این بازیکن در مسیر درستی قرار دارد و دوست دارد که پیشرفت‌های بیشتری از این بازیکن ببیند. 

برایتون در دور سوم جام حذفی انگلیس باید برابر شفیلدونزدی قرار گیرد که انتظار می‌رود جهانبخش در این دیدار نیز به بازی گرفته شود. 

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری