شما اینجا هستید
ورزشی » از حضور والیبالیست های سرباز استقبال می کنیم

احسن نیوز:

ایسنا/اصفهان سرمربی تیم والیبال عقاب نهاجا گفت:  آغوش تیم عقاب به روی تمام سربازان والیبالیست باز است تا در این تیم تجربه اندوزی کنند.

ایرج حسین خانی پس از شکست سه بر دو شاگردانش در مقابل صنعت فرش حداد اظهار کرد: تیم ما مجموعه‌ای از بازیکنان گمنام و سربازان نیروی هوایی است. هشت بازیکن اصلی ما در نیم فصل اول به تیم‌های لیگ برتری پیوستند و این باعث افتخار نیروی هوایی و تیم عقاب است. هدف ما از تیم‌داری معرفی این جوانان سرباز به رده‌ها و سطوح‌ بالای والیبال کشور است.

وی افزود: در ابتدای دیدار امروز بازیکنانم گیج و سردرگم بودند. تصور آن ها بر این بود که چون بازیکنان خوب زیادی را از دست داده ایم، نمی‌توانند در مسابقات نتیجه بگیرند اما در ادامه به خود آمدند، در تیم به آنها صرف فعل خواستن را یاد داده ایم. در دور رفت نیز در تهران با همین نتیجه بازی را واگذار کردیم.

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم والیبال عقاب نهاجا ادامه داد: تیم فرش حداد با جذب چند بازیکن خوب و با تجربه سطح فنی خود را ارتقا داده، در حالی که تیم ما هشت بازیکن خود را از دست داده و بازیکنان جوان و کم تجربه ای که جایگزین شدند امروز به‌خوبی در مقابل تیم میزبان ایستادند و از عملکرد آن ها راضی هستم.

وی خاطر نشان کرد: آغوش تیم عقاب به روی تمام سربازان والیبالیست باز است تا در این تیم تجربه اندوزی کنند.

حسین خانی گفت: زمانی سربازان والیبالیست می‌توانند در تیم‌های دیگر لیگ بازی کنند که از نیروی هوایی ارتش مجوز داشته باشند و با توجه به حضور سه تیم نظامی نیروی هوایی، مقاومت سپاه و نیروی زمینی بازیکنان سرباز باید جذب این سه تیم شوند.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری