شما اینجا هستید
ورزشی » پرواز ناکام عقاب نهاجا مقابل فرش حداد

احسن نیوز:

ایسنا/اصفهان هفته یازدهم لیگ دسته والیبال باشگاههای کشور با پیروزی ۳ بر۲ فرش حداد مقابل عقاب نهاجا تهران پیگیری شد.

در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاه‌های کشور و در دومین هفته از دور برگشت (امروز جمعه ۲۷ دی ماه) ۴ دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد که در جریان این دیدارها تیم صنعت فرش حداد در سالن هفده شهریور مجموعه ورزشی تختی میزبان تیم عقاب نهاجا تهران بود.

به گزارش ایسنا، شاگردان امیرهوشنگ شاهزمانی که هفته گذشته در دیداری خارج از خانه مغلوب تیم سفیر جوان رامسر شدند امروز از ابتدای ست اول بازی را مقتدرانه در دست گرفتند و نتیجه ۲۵ بر ۹ را به‌نام خود ثبت کردند.

با وجود این‌که در ست دوم تهرانی‌ها در سرویس و حمله بهتر از ست اول عمل کردند، اما دریافت داخل میدان نه چندان رضایت‌بخش تیم جوان عقاب نهاجا تهران باعث شد ست دوم را با امتیاز ۲۵ بر ۲۲ به میزبان خود واگذار کنند.

در ست سوم این بازیکنان نیروی هوایی بودند که در حضور محمد سلطان حسینی – مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان و تماشاگران پرشور اصفهانی و در تقابل یک رقابت نزدیک با حمله‌های متداوم و استفاده مفید از توپ‌های برگشتی در مقابل اشتباهات فردی بازیکنان میزبان، با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود خود ثبت کردند.

در شرایطی ست چهارم آغاز شد که بازیکنان فرش حداد احساس خطر کردند و سعی در استفاده از تاکتیک‌های متنوع در خط حمله کردند، در آن طرف تور نیز مدافعین عقاب نهاجا در یک بازی پایاپای مانع از عبور ضربات محکم بازیکنان تیم میزبان شدند. در امتیازات پایانی ست چهارم اعتراض شدید و پیاپی شاهزمانی با اشتباه داوری ثابتی‌پور- داور اول- هم کارساز نشد و در نهایت عقاب نهاجا، ست چهارم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ پیروز شد تا کار به ست پنجم کشانده شود.

بازی بی‌دغدغه‌ای که فرش حداد می توانست سه بر صفر به سود خاتمه دهد به ست سرنوشت ساز پنجم کشیده شد. در نهایت این شاگردان شاهزمانی بودند که ست پنجم با نتیجه ۱۵ بر۱۲ به برتری رسیدند تا در نهایت پیروز این دیدارِ در ابتدا آرام و در پایان پرهیجان شوند.

برچسب ها :

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری