شما اینجا هستید
ورزشی » دستمزد چندده میلیونی معاون مالی باشگاه پرطرفدار!

احسن نیوز:

مدت‌ها است باشگاه‌های فوتبال عمدتا دولتی در ایران دچار مشکلات مالی عدیده هستند و حتی با وجود اینکه طی سال‌های اخیر اسپانسر‌های مختلف وارد این عرصه شده اند، اما باز هم شاهد هستیم که نه تنها مشکلات مالی کمتر نشده بلکه با مدیریت اشتباه و تصمیمات غلط، زمینه بحران اقتصادی در فوتبال کشورمان فراهم شده است.

به گزارش تابناک ورزشی، یکی از اتفاقات عجیب در ادامه همین تصمیمات غلط، دستمزد‌های چند ده میلیونی در یکی از دو باشگاه پرطرفدار کشور است. معاون باشگاه پرطرفدار فوتبال، طی مدت حضورش در این باشگاه ماهیانه مبلغ ۲۷ میلیون تومان حقوق دریافت کرده است البته، این رقم سوای پاداش یا پرداخت‌های جانبی و احتمالی دیگر است.

این اتفاق در شرایطی رخ داده که مشخص نیست اگر وی چنین رقمی دریافت می‌کند، مدیران بالادستی وی چه میزان از این باشگاه حقوق گرفته اند. فارس نوشته باید از مدیرانی که این افراد را به عنوان معاون به فوتبال کشور معرفی کرده اند پرسید که با چه متر و معیاری چنین اعداد نجومی را به عنوان حقوق ماهیانه پرداخت می‌کنند. کارکرد و آورده این معاون برای باشگاه چه بوده که مستحق دریافت چنین دستمزدی شده است. البته، ابهامات مالی این باشگاه در دوران مدیریتی اخیر، صرفا مربوط به چنین پرداخت‌های غیرمتعارفی نمی‌شود.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری