شما اینجا هستید
اجتماعی » نیش عقرب پسر ۶ ساله را کشت

احسن نیوز:

به نقل از رکنا، رئیس شبکه بهداشت و درمان جاسک گفت:پسر بچه ۶ ساله جاسکی بر اثر عقرب گزیدگی جان باخت.

احمد چنگایی، رئیس شبکه بهداشت و درمان جاسک با اشاره به مرگ یک پسر بچه ۶ ساله جاسکی بر اثر عقرب گزیدگی گفت: این کودک از اهالی روستای تنگدف حوزه جانوری دهستان سورک جاسک دچار عقرب گزیدگی می‌شود که به دلیل خرابی راه ابتدا با موتور سیکلت به روستای آگی بند بست منتقل و سپس با آمبولانس به مرکز بهداشتی و درمانی لیردف اعزام شد.

اعزام به بیمارستان
او گفت: پس از اقدامات اولیه در مرکز بهداشتی و درمانی لیردف این کودک برای ادامه درمان به بیمارستان خاتم الانبیا جاسک اعزام شد و در این بیمارستان اقدامات لازم از جمله تزریق سرم عقرب گزیدگی انجام می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان جاسک افزود: دیر رسیدن بیمار به مرکز بهداشتی و درمانی لیردف به دلیل خرابی و خاکی بودن راه و در ادامه دیر رسیدن به بیمارستان خاتم الانبیا جاسک باعث شد تا اقدامات درمانی نتیجه ندهد.

ضریب هوش پایین کودک
چنگایی گفت: تصمیم گرفته شد تا این کودک بدحال که ضریب هوشی پایینی داشت برای ادامه درمان به مرکز استان منتقل شود که متاسفانه در طول مسیر جان خود را از دست داد.

چهار روز پیش هم دختر بچه ۷ ساله اهل یکی از روستا‌های بخش گافر شهرستان بشاگرد بر اثر عقرب گزیدگی و به دلیل نبود راه مناسب و دیر رسدن به مراکز درمانی جان خود را از دست داد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری