شما اینجا هستید
ورزشی » تاکید ایتالیایی‌ها برمذاکره استراماچونی با تیم ملی ایران

با وجود تکذیب رسمی فدراسیون فوتبال ایران رسانه‌های ایتالیایی از مذاکره ایران با سرمربی پیشین تیم استقلال خبر می‌دهند.

به گزارش تابناک ورزشی، سایت شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» نوشت که آندره‌آ استراماچونی ممکن است بار دیگر برای سرمربیگری به ایران بازگردد، اما این بار به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، نه یک تیم باشگاهی. پس از پایان ماجراجویی استراماچونی در استقلال، حالا فدراسیون فوتبال ایران با این مربی ایتالیایی تماس گرفته است. گفتگو‌های اولیه بین طرفین رد و بدل شده و مذاکرات در حال حاضر در مراحل اولیه است، اما واقعی و جدی است.

در ادامه این مطلب آمده است: در حال حاضر هدایت تیم ملی فوتبال ایران برعهده دراگان اسکوچیچ است. او در اولین آزمون خود باید این تیم را مقابل تیم‌های هنگ‌کنگ و کامبوج در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ هدایت کند، اما این بازی‌ها به تعویق افتاده و زمان برگزاری اش هم مشخص نیست. نقطه عطف احتمالی، اما اینجاست که ممکن است مدیران فدراسیون فوتبال ایران به زودی اقدام به تغییر سرمربی تیم ملی ایران کنند و استراماچونی که در ایران به خصوص بین بازیکنان خیلی محبوب است را به عنوان جانشین اسکوچیچ معرفی کنند.

این سایت و چند رسانه دیگر ایتالیایی در حالی به این موضوع پرداخته‌اند که شب گذشته فدراسیون فوتبال ایران به صورت رسمی هرگونه مذاکره با استراماچونی را تکذیب و بر ادامه حضور اسکوچیچ در تیم ملی تاکید کرد.

تاکید ایتالیایی‌ها برمذاکره استراماچونی با تیم ملی ایران

جانلوکا دی مارتزیو در پایان مدعی شد آندره آ. استراماچونی نامی است که بسیاری از بازیکنان در ایران او را به خوبی می‌شناسند و سیستم ۳-۴-۳ مورد علاقه او در استقلال نتیجه خوبی داده است. این سرمربی ایتالیایی چند ماهی هدایت آبی پوشان را بر عهده داشت و با کسب نتایج خوب از محبوبیت قابل توجهی در بین فوتبالدوستان ایرانی برخوردار شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری