شما اینجا هستید
ورزشی » دستمزد باورنکردنی نیمار برای هر بازی در پاریس

احسن نیوز:

به نقل از ایلنا، «عملیات نیمار» موفقیت‌آمیز نبود و این بازیکن پس از انتقال در سال ۲۰۱۷ به پی‌اس‌جی، در ۱۵۵ دیداری که این تیم انجام داده تنها ۸۰ بار به میدان رفته است. به این ترتیب او تنها در ۵۱ درصد دیدار‌ها در میدان بوده است؛ یعنی به صورت میانگین، ۲۶ بازی در هر فصل.

پاری‌سن‌ژرمن برای پرداخت مبلغ فسخ قرارداد او، ۲۲۲ میلیون یورو به بارسلونا پرداخت کرد و در هر فصل هم ۳۷ میلیون یورو به او دستمزد داده است. اما آمار نشان می‌دهد که این سرمایه‌گذاری به نتیجه نرسیده و پاری‌سن‌ژرمن برای تنها ۸۰ بازی به او ۱۱۱ میلیون یورو دستمزد داده است، یعنی هر دیدار او برای باشگاه مبلغ یک میلیون و ۴۰۰ هزار یورو خرج داشته است.

مصدومیت‌ها مانع آن شده که نیمار بدرخشد و او دیدار‌های بزرگی مانند رویارویی با رئال مادرید و منچستر یونایتد را هم از دست داده است. نیمار پیش از جام جهانی ۲۰۱۸، صد روز مصدوم بود و در ۵۶ بازی در فصل ۱۸-۲۰۱۷ تنها ۳۰ بار به میدان رفت. او در فصل بعد هم بازی مقابل منچستر یونایتد را از دست داد، برای ۸۸ روز مصدوم بود و در ۵۵ بازی تنها ۲۸ بار بازی کرد. شکستگی مچ پای او در تابستان ۲۰۱۹ باعث شد او آغاز فصل ۲۰-۲۰۱۹ را از دست بدهد. او در فصل ۲۰-۲۰۱۹ تنها در ۲۲ بازی از مجموع ۴۴ دیدار پی‌اس‌جی بازی کرده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری