شما اینجا هستید
اجتماعی » آرایشگاه‌ها بسته بمانند

احسن نیوز:

به نقل از میزان: سرهنگ ” نادر مرادی” با اشاره به اینکه هرگونه بازگشایی صنوف در پایتخت با هماهنگی ستاد مبارزه با کرونای استان تهران انجام می‌شود، در تشریح جزئیات این خبر گفت: بر اساس تصمیمات جدید صورت گرفته از سوی ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا در استان، تمام آرایشگاه‌های مردانه و زنانه در سطح شهر تهران می‌بایست تا اطلاع ثانوی تعطیل باشند.

وی با بیان اینکه صنف آرایشگران تهران از قبل از ایام عید نوروز به دلیل جلوگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا تا کنون تعطیل بوده اند، افزود: تمام آرایشگران باید تا تصمیم گیری ستاد ملی مقابله با کرونا با این ستاد همکاری لازم را داشته و برای حفظ سلامتی خود و شهروندان، همچنان تعطیل باشند.

این مقام انتظامی در ادامه با بیان اینکه آرایشگرانی که قبل از زمان بازگشایی رسمی، شروع به فعالیت کنند، تخلف کرده اند، تصریح کرد: در صورت شناسایی واحد‌های صنفی متخلفی که به صورت غیرقانونی اقدام به بازگشایی کنند با آن‌ها برابر قانون، برخورد و با هماهنگی مقام قضایی پلمب می‌شوند.

مرادی با بیان اینکه بر اساس آمار‌های رسمی، نزدیک به ۲ هزار واحد صنفی آرایشگاه مجاز در سطح شهر تهران وجود دارد، گفت: متاسفانه حدود ۴ هزار واحد صنفی غیرمجاز دیگر نیز در پایتخت مشغول به فعالیت هستند که مسلما پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ در روز‌های پیش رو با اجرای طرح‌های نظارتی خود با این دسته از صنوف غیرمجاز برخورد می‌کند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در پایان، در خصوص زمان بازگشایی واحد‌های صنفی آرایشگاه ها، خاطر نشان کرد: به محض اینکه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص بازگشایی مشاغل پرخطر تصمیم گیری کند، آرایشگاه‌ها می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری