شما اینجا هستید
اجتماعی » اختلاف بر سر ارث، منجر به مرگ مادر شد

احسن نیوز:

به گزارش تابناک به نقل از ایران، به دنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد. فرزندان زن میانسال مدعی شدند با مادرشان دعوا کرده بودند و او به حالت قهر به اتاق رفته و در را به روی خودش بسته بود اما وقتی چند ساعت گذشت و از او خبری نشد آنها با اورژانس و پلیس تماس گرفتند.

وقتی امدادگران در اتاق را باز کردند با جسد زن میانسال مواجه شدند. معاینات اولیه پزشکی قانونی زمان مرگ را ۶ ساعت قبل اعلام کردند. کف دست‌های زن میانسال که بلقیس نام داشت کبود شده بود اما علت مرگ مشخص نبود.

دختر این زن گفت: مدت‌هاست که من و برادرم سر ارثیه با مادرم مشکل داریم. از او می‌خواستیم ارثیه ما را بدهد اما توجه نمی‌کرد.

برادر دختر جوان که او نیز به‌همراه مادرش در این خانه زندگی می‌کرد همین اظهارات را مطرح کرد. اما پسر بزرگ خانواده که متأهل بود به پلیس گفت: من از خواهر و برادرم شکایت دارم و فکر می‌کنم آنها در مرگ مادرم نقش داشته باشند. چرا که همیشه بر سر ارث و میراث با او درگیر بودند.

با اظهارات پسر بزرگ بلقیس، بازپرس مصطفی واحدی دستور تحقیق از سه فرزند زن میانسال را صادر کرد. همچنین دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و برملا شدن علت اصلی مرگ او را صادر کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری