شما اینجا هستید
بین الملل » تلفات کرونا در جهان از ۲۵۰ هزار نفر فراتر رفت

احسن نیوز:

به نقل از فارس، روزنامه «نیویوک تایمز» در گزارشی نوشت در حالی که رئیس جمهور آمریکا بر لغو محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا در این کشور اصرار دارد، بر اساس نموداری که دولت این کشور آن را ترسیم کرده تعداد قربانیان ویروس کرونا در آمریکا در ماه ژوئن (خرداد ماه) روزانه به ۳ هزار نفر خواهد رسید که تقریبا دو برابر تعداد کنونی است که روزانه ۱۷۵۰ نفر است.

همچنین بر اساس گزارش داخلی دولت آمریکا و بر اساس نمودار ترسیم شده، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور تا پایان ماه جاری میلادی به ۲۰۰ هزار نفر در روز خواهد رسید این در حالی است که در حال حاضر روزانه ۲۵ هزار نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا می‌شوند.

این برآورد نگرانی اولیه کارشناسان درمانی آمریکا را تایید می‌کند که هشدار داده بودند برداشت محدودیت‌های کنونی باعث بازگشت شرایط کشور به حالت اواسط ماه مارس (اواخر اسفند) خواهد شد، که به دلیل انبوه مبتلایان به ویروس کرونا، بیماران در راهرو‌های بیمارستان جان خود را از دست می‌دادند.

در حال حاضر تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به بیش از یک میلیون و دویست هزار نفر رسیده و قربانیان کرونا نیز از ۶۹ هزار نفر فراتر رفته‌اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری