شما اینجا هستید
سیاسی » دستگیری ۳ قاچاقچی شیشه در شرق تهران

احسن نیوز:

به نقل از ایلنا، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند گفت: با شکایت های مردمی و اطلاع از اینکه مردی با همکاری ۲ تن از همدستانش در شرق تهران، منزل مسکونی اش را پاتوق توزیع مواد مخدر کرده است تحقیق در این خصوص آغاز و بررسی موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی گفت: در تحقیقات انجام شده و پایش های اطلاعاتی مشخص شد که خبر صحت دارد و متهمان ضمن تهیه مقادیر زیادی شیشه از مرکز کشور و انتقال آن به تهران در حال توزیع و خرده فروشی مواد مخدر در مخفیگاهشان هستند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به اینکه به محل سکونت متهمان تعدادی افراد مشکوک در رفت و آمد بودند، ادامه داد: با هماهنگی قضائی چهاردهم اردیبهشت ماه تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس برای دستگیری متهمان و بازرسی از آن مکان اعزام شدند.

وی ابراز داشت: با حضور ماموران ، متهم اصلی پرونده و ۲ تن از همدستانش که در حال بسته بندی شیشه ها در پک های مختلف بودند دستگیر و در بازرسی از این مکان ۵۴ کیلو و ۱۲۴ گرم شیشه کشف شد.

سرهنگ حسنوند ادامه داد: هر ۳ سوداگر مرگ به همراه مواد مخدر کشف شده به پلیس مبارزه با مواد مخدر انتقال و هر ۳ به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی هر ۳ متهم به مرجع قضائی معرفی شدند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری