شما اینجا هستید
خوزستان » ترم جاری در دانشگاه صنعتی بهبهان یک ماه تمدید شد

احسن نیوز:

ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان از تمدید شدن ترم جاری در این دانشگاه برای افزایش فرصت مطالعه دانشجویان خبر داد.

اسماعیل فاطمی‌بهبهانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نیم سال دوم تحصیلی ۹۸-۹۹ دانشگاه صنعتی بهبهان تا ۱۸ تیر ماه یعنی حدود یک ماه تمدید شد. پیش از این پایان نیم سال دوم تحصیلی ۱۵ خرداد مقرر شده بود.

وی با بیان اینکه از ۱۸ تیر به بعد هیچ کلاس مجازی در دانشگاه صنعتی بهبهان برگزار نمی‌شود، ادامه داد: پس از آن با دانشگاه‌های استان درباره نحوه برگزاری امتحانات پایانی تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان با اشاره به دلایل تمدید ترم در این دانشگاه تصریح کرد: تمدید یک ماهه نیم‌سال دوم ۹۸-۹۹ به این دلیل بود که برخی از اعضای هیات علمی با توجه به اینکه برگزاری و شرکت در کلاس‌های مجازی از ۱۶ فروردین اجباری شده بود، کلاس‌های مجازی را با اندکی تاخیر آغاز کرده بودند. از طرفی برخی از دانشجویان نمی‌توانستند فایل‌های درسی را دانلود کنند، زیرا از نظر دسترسی به اینترنت دچار مشکلاتی شده بودند، هرچند که بسیاری از اعضای هیات علمی فایل‌های درسی را در اختیار دانشجویان قرار داده بودند.

فاطمی‌بهبهانی در پایان با بیان اینکه ۱۸ تیر پایان کلاس‌های مجازی این دانشگاه خواهد بود، گفت: از آن‌جا که مهیا شدن ساز و کار و دسترسی به اینترنت برخی از دانشجویان برای کلاس‌های مجازی، کمی زمانبر بود، برخی از دانشجویان درخواست تمدید کلاس‌ها را داشتند تا فرصت مطالعه محتوای درسی را داشته باشند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری