شما اینجا هستید
بین الملل » سه مقام ارشد پزشکی آمریکا خود را قرنطینه کردند

احسن نیوز:

به نقل از ایرنا، شبکه سی.ان.ان یکشنبه گزارش داد؛ «آنتونی فائوچی» عضو تیم کاخ سفید برای مقابله با کرونا خود را قرنطینه کرده است.

فائوچی ۷۹ ساله مدیر «موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی» آمریکاست.

از سوی دیگر، واشنگتن پست نیز گزارش داد که «رابرت ردفیلد» مدیر «مرکز کنترل و پیشگیری بیماری» آمریکا به دلیل «ارتباط کم‌خطر» با یک فرد مبتلا به کاخ سفید در دو هفته آینده از طریق ارتباط ویدیویی کارش را ادامه خواهد داد.
ردفیلد ۶۸ سال سن دارد.

در همین حال، رویترز نیز گزارش داد که «استفن هان» کمیسیونر «اداره غذا و داروی آمریکا» به علت تماس با فردی که آزمایش کرونای وی مثبت شده است، خود را به مدت دو هفته قرنطینه می‌کند.

یک سخنگوی اداره غذا و داروی آمریکا گفت که آزمایش کرونای هان (۶۰ ساله) منفی شده اما وی در هر حال خود را به مدت دو هفته قرنطینه می‌کند.

تارنمای پولیتیکو گزارش داد که هان با «کتی میلر» همسر مدیر مطبوعاتی «مایک پنس» معاون رییس جمهوری آمریکا که آزمایش کرونای وی مثبت اعلام شده، در ارتباط بوده است.

کتی میلر همسر «استفن میلر» نطق‌نویس و مشاور کاخ سفید در امور مهاجران است. ابتلای وی به کرونا باعث شده است تا نگرانی‌ها درباره احتمال ابتلای نزدیکان دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا به کرونا افزایش پیدا کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری