شما اینجا هستید
بین الملل » پوتین: برنامه‌های تقویت و مدرن‌سازی ارتش روسیه تداوم دارد

احسن نیوز:

رئیس‌جمهوری روسیه تاکید کرد، برنامه‌های مسکو برای مدرن‌سازی و تقویت تمام شاخه‌های ارتش تحت هر شرایطی اجرایی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در بیانیه‌ای گفت: ما به پیشرفت و ارتقای نیروهای مسلح خود ادامه خواهیم داد. در هر شرایطی، برنامه‌های تعیین‌شده برای تقویت انواع نیروها، تجهیز آن‌ها به تسلیحات و فناوری‌های پیشرفته از جمله تجهیزات استراتژیک، سیستم‌های با دقت بالا و مافوق صوت، سیستم‌های تهاجمی بدون سرنشین و خودکار را که هیچ مشابهی در جهان ندارند، اجرا خواهیم کرد.

رئیس‌جمهوری روسیه در ادامه به فارغ ‌التحصیلان دانشگاه‌های ارتش روسیه و آکادمی‌های وزارت دفاع روسیه در “روز پیروزی” تبریک گفت.

پوتین تاکید کرد: درس‌های جنگ میهنی کبیر و کل تاریخ کشورمان به ما می‌آموزد که ارتش ما همواره باید قدرتمند و آماده پاسخگویی به تمامی چالش‌ها و تهدیدها باشد و از حاکمیت ملی و منافع ملی روسیه و امنیت و زندگی مسالمت‌آمیز شهروندان ما اطمینان حاصل کند.

تقویت تمرین‌های نظامی برای حفظ آمادگی

رئیس‌جمهوری روسیه در این بیانیه همچنین گفت، دولت هر آنچه در توان دارد برای تضمین شرایط خوب برای نیروها و زندگی نظامیان به کار می‌بندد و این امر برای تشدید تمرین‌ها در سال‌های آتی ضرورت دارد.

در این پیام پوتین خطاب به فارغ التحصیلان نظامی هم آمده است: دولت و مردم ما روی شما حساب می‌کنند و ما تمام تلاش‌های لازم را انجام می‌دهیم تا شرایط مناسبی از خدمات و زندگی برای شما فراهم کنیم. می‌خواهم به این نکته هم اشاره کنم که در سال‌های آینده لازم است شدت تمرینات رزمی از جمله کاربرد اشکال جدید تعامل بین سربازان در هنگام بازرسی‌های فوری و با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌هایی که تعیین‌کننده تصویر آینده ارتش و نیروی دریایی روسیه خواهد بود، افزایش یابد.

رئیس‌جمهوری روسیه ابراز اطمینان کرد که افسران روسی برای دستیابی به همه اهداف تعیین‌شده تلاش خواهند کرد و به سربازان با روحیه میهن‌پرستی‌، مسئولیت‌پذیری و نظم و انضباط آموزش می‌دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری