شما اینجا هستید
ورزشی » محمد بنا: چرخه انتخابی شبیه همان روشی است که من انجام می‌دادم

احسن نیوز:

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه چرخه جدید انتخابی تیم ملی شبیه همان روشی است که وی انجام می داده، گفت: البته ایرادات و ریزه کاری هایی دارد که با جلسات بررسی بیشتر کامل می شود.

به گزارش ایسنا، محمد بنا پس از حضور در جلسه با علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی برای بررسی نحوه اجرای چرخه انتخابی تیم ملی اظهار کرد: پس از چند وقت دوری از خانه کشتی به خاطر گرفتاری هایی که داشتم، امروز خوشبختانه جلسه خوبی در رابطه با چرخه انتخابی برگزار شد. 

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی افزود: خدا را شکر انتخابی نهایی به چرخه انتخابی تبدیل شد به این معنا که این چرخه به کادر فنی اجازه می دهد در مدت‌های زمانی که دارد کشتی گیران را در مسابقات مختلف آزمایش‌های مختلف کند. البته ایرادات و ریزه کاری هایی را دارد که نیاز به بررسی دارد که امروز مقداری از آن انجام شد. ان‌شاءالله در ادامه نیز جلساتی با حضور حمید سوریان و دبیر خواهیم داشت تا به نتیجه بهتری برسیم.

بنا ادامه داد: متاسفانه بر خلاف صحبت هایی که می شود، اگر طی دو سال پیش را نگاه کنید می بینید ما مسابقات انتخابی تیم ملی را بصورت چرخه ای انجام دادیم. این نیز به شکل همان طرحی است من در سال های قبل انجام می دادم که شاید  نواقصی دارد و یا در برخی موارد کاملتر از آن است .این موضوع قابل بحث و بررسی است که در جلسات بعدی کامل‌تر خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری