شما اینجا هستید
ورزشی » ۱۵ ژوئن؛ جلسه سرنوشت‌ساز AFC برای ادامه انتخابی جام جهانی و لیگ قهرمانان

احسن نیوز:

کنفدراسیون فوتبال آسیا در ۱۵ ژوئن جلسه ای را با فدراسیون های عضو برگزار خواهد کرد تا درباره ادامه لیگ قهرمانان آسیا و انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ تصمیم نهایی گرفته شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از استاد الدوحه، شیوع ویروس کرونا در آسیا باعث شد تا نه تنها لیگ قهرمانان آسیا و لیگ های داخلی تعطیل شوند بلکه انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ هم به تعویق افتند.

طبق اعلام روزنامه استاد الدوحه کنفدراسیون فوتبال آسیا جلسه ای را با فدراسیون های عضو در ۱۵ ماه ژوئن برگزار خواهد کرد تا درباره ادامه انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ و فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا هم تصمیم نهایی گرفته شود.

این روزنامه قطری نوشت که فیفا پیشنهاد داده است که ادامه انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا در ماه های اکتبر و  نوامبر برگزار شوند و به نظر می رسد که این تاریخ در نهایت به تائید کنفدراسیون فوتبال آسیا هم برسد.

طبق اعلام استاد الدوحه فیفا به AFC پیشنهاد داده است که زمینه را برای برگزاری لیگ های داخلی در این قاره فراهم کند تا ثابت شود که هم فیفا و هم کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال لغو لیگ های محلی نیستند و اصرار دارند که  لیگ های کشورهای مختلف ادامه پیدا کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری