شما اینجا هستید
استان ها » دستگاه تست ورزش بی سیم در بیمارستان بهشتی راه اندازی شد

احسن نیوز:

ایسنا/اصفهان سرپرست بیمارستان شهید بهشتی کاشان از راه اندازی دستگاه تست ورزش بی سیم در بخش تشخیص قلب و عروق این مرکز آموزشی، درمانی خبرداد.

محمدرضا شریف اظهار کرد: این دستگاه یکی از بروزترین دستگاه های تست ورزش است که توسط حسین لاجوردی، یکی از نیکوکاران سلامت کاشان، برای ارائه خدمات به بیماران قلبی خریداری و به بیمارستان هدیه شده است.

وی افزود: این دستگاه دارای استانداردهای معتبر FDA آمریکا و EC اروپا و یکی از قدرتمندترین و بهترین دستگاه های تست ورزش در دنیا است که به ارزش یک میلیارد و سیصد میلیون ریال خریداری شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، سرپرست بیمارستان شهید بهشتی کاشان گفت: این دستگاه قابلیت تحمل وزن بیمار تا ۲۲۷ کیلوگرم، قدرت فیلترینگ بالا جهت رسیدن به بهترین سیگنال تشخیصی و واقعی، قابلیت ذخیره سیگنال بیماران به صورت نامحدود، کالبیراسیون اتوماتیک توسط تردمیل و … را دارد.

شریف تصریح کرد: تست ورزش، کارکرد قلب بیمار را طی انجام یک فعالیت تشخیصی به وسیله تردمیل مورد بررسی قرار می دهد. در تمام مدت فعالیت بیمار و سیگنال های قلبی وی مورد بررسی قرار گرفته و تشخیص پزشک از تغییرات شکل سیگنال بیمار، ضربان قلب و تغییران فشار خون صورت می پذیرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری