شما اینجا هستید
استان ها » پدر عصبانی در خیابان به پسر معتادش شلیک کرد

احسن نیوز:

به نقل از روزنامه ایران، سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی- رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان – در این باره گفت: بنابراین در نخستین گام مأموران به پدر وی ظنین شده و به تحقیق و بازجویی از وی پرداختند که سرانجام دو روز بعد وی لب به اعتراف گشود و گفت: پسرم سال‌ها معتاد بود و سر همین موضوع با هم اختلاف داشتیم او بار‌ها مرا تهدید به قتل کرده بود. آخرین بار نیز دوشنبه شب با چاقو به سراغم آمد و می‌خواست مرا بکشد که نتوانست، اما من که از دست رفتارهایش خسته شده بودم تصمیم به قتل او گرفتم و وقتی سوار بر موتورسیکلتش شد و از خانه بیرون رفت در خیابان با شلیک گلوله او را کشتم.

رحمتی اظهار داشت: پس از اعترافات این مرد وی بازداشت شد و در حالی که از قتل فرزندش ابراز پشیمانی می‌کرد گفت که پسرش تحت تأثیر مواد مخدر و اعتیاد شدید برای او و خانواده‌اش مزاحمت و دردسر ایجاد می‌کرده و همین موضوع باعث شده که وی دست به این قتل بزند.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: اینکه یکی از اعضای خانواده ناخلف و معتاد باشد دلیل بر قتل نیست و قانون به هیچ وجه آن را قبول ندارد و عامل جنایت باید در برابر اعمال و رفتار‌های خود پاسخگو باشند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری