شما اینجا هستید
اجتماعی » علیرضا راهب، شاعر و ترانه‌سرا درگذشت

احسن نیوز:

به نقل از فرارو؛ درگذشت علیرضا راهب صبح امروز در بیمارستان آتیه تهران اتفاق افتاد. علیرضا راهب شاعر ایرانی که به کرونا مبتلا شده بود، ساعت سه بامداد پنجم تیرماه چشم از دنیا فرو بست.

علیرضا راهب ۵۳ سال سن داشت. یک روز پیش از درگذشتش خبر مثبت شدن تست کرونایش را در صفحه‌ شخصی است نوشت. نوشت که دو هفته‌ است درگیر تنگی نفس و تپش قلب است و آماده می‌شود برود بیمارستان آتیه. از دوستانش خواهش کرد با او تماس نگیرند چرا که امکان پاسخ دادن به تماس‌ها را ندارد.

علیرضا راهب در پایان نوشت: «بچه‌های انجمن ونداد و دوستان نزدیکم از من خبر خواهند داشت… عطر نفس، دعا و انرژی مثبتتون شفاست.»
علیرضا راهب که بود؟
علیرضا راهب سال ۱۳۴۶ در تهران متولد شد. شاعر، ترانه‌سرا و مترجم بود. او در دانشگاه تبریز حقوق خواند و در دهه شصت شاعر شد. از آنجا که ده سال ساکن شهر تبریز بود، به زبان ترکی نیز تسلط داشت.
«دو استکان عرق چهل گیاه»، «عشق پاره وقت» و «به احترام سی و پنج سال گریه نکردن» کتاب‌هایی هستند که علیرضا راهب منتشر کرده است.

مراد عباسپور، با اشاره به درگذشت علیرضا راهب بر اثر ابتلا به کرونا و ایست قلبی، زمان برگزاری مراسم تشییع علیرضا راهب را روز شنبه هفتم تیر اعلام کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری